Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PSA: Hizmetten Kaldırılan PS Plus Ekstra Premium Oyunlar Saklamanız Gerekmiyor

PSA: Hizmetten Kaldırılan PS Plus Ekstra Premium Oyunlar Saklamanız Gerekmiyor
Fotoğraf: İtme Meydanı

Yakın zamanda, içinde yer alan bazı oyunlar hakkında rapor vermiştik. PS Artı Ekstra Ve PS Artı Premium Bu olacak Hizmeti oldukça yakında terk edin. Birçoğu, yeni seviyelerdeki devasa oyun kitaplıklarının, abone olduğunuz ve bunları PS5 veya PS4’e indirdiğiniz sürece sonsuza kadar mevcut olacağına inandığından, bu biraz kafa karışıklığına neden oldu. Tamamen açık olmak gerekirse, durum böyle değil.

Bir oyun PS Plus Extra veya Premium’dan kaldırılırsa, talep etseniz bile artık oynanamaz.

Sony bu ayrıntıları bir dosyada doğruladı Yeni PS Plus için PS Blog kılavuzuşu açıklamayı yaptı: “PlayStation Now’a benzer şekilde, içerik artık PlayStation Plus’ta gösterilmiyorsa, oyunlara hizmetten çıktıklarında erişemeyeceksiniz.”

Dediğiniz gibi, PS Now aynı temel üzerinde çalıştı. Oyun hizmetten çıkarıldığında, indiren veya yayınlayanlar tarafından bile erişilemez hale gelir. PS Plus Extra ve Premium için tamamen aynı.

ama, PS Plus Essential’ın Aylık oyunlar ve PS Plus koleksiyonundaki oyunlar, kitaplığınıza eklediğiniz sürece hizmet dışı kaldıklarında da kullanılabilir olmaya devam edecek.

Hala işleri nasıl üst üste koyacağınızdan emin değilseniz, sekmeleri listemizde tutmanızı öneririz. Tüm PS Plus oyunları. Bu sayfa, ne zaman katılacağınız ve hangilerine katılacağınız da dahil olmak üzere her seviyedeki her oyun hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri içerir. Yaklaşan son kullanma tarihleri. Ayrıca hakkında daha fazla bilgi var PS Plus’ın üç seviyesi de açıklandı bağlantı aracılığıyla.

READ  Windows 11'deki yeni Dosya Gezgini sekmeleri piyasaya sürülmek üzere