Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Açık Kaynak Veri Etiketleme Aracı Pazarı, 2030’a Kadar Etkileyici %14 YBBO ile Büyüyecek En Önemli Oyuncular – Alegion, Amazon Mechanical Turk, Appen Limited

Açık Kaynak Veri Etiketleme Aracı Pazarı, 2030’a Kadar Etkileyici %14 YBBO ile Büyüyecek En Önemli Oyuncular – Alegion, Amazon Mechanical Turk, Appen Limited

basın bülteni

25 Mart 2023 tarihinde yayınlandı


New Jersey, ABD, 25 Mart 2023 – Açık kaynaklı veri etiketleme araçları, kullanıcıların veri kümelerini makine öğrenimi görevleri için kullanılabilecek etiketlerle etiketlemesine olanak tanıyan yazılım programlarıdır. Bu araçlar, genellikle kullanıcıların veri noktalarına etiketleri otomatik olarak uygulamasına, kalite kontrol mekanizmaları sağlamasına ve kullanıcıların verileri daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için çeşitli görselleştirmeler sağlamasına olanak tanır. Açık kaynak veri etiketleme araçları, görüntü tanıma ve metin sınıflandırma gibi eğitim makine öğrenimi modellerine yönelik etiketli veri kümeleri oluşturmak için kullanılır.

Küresel açık kaynak veri etiketleme araçları pazarının, tahmin dönemi boyunca (2023 – 2030) +%14’lük önemli bir YBBO ile büyümesi bekleniyor.

Bu raporun örnek bir PDF kopyasını alın (tam İçindekiler, grafikler ve tablolar dahil) @:

https://a2zmarketresearch.com/sample-request

Açık Kaynak Veri Etiketleme Aracı Pazar araştırması raporu, sektörle ilgili tüm bilgileri sağlar. Müşterisine önemli kararlar almalarına yardımcı olan gerçek veriler sağlayarak pazar hakkında bilgi sağlar. Tanımı, uygulamaları ve gelişmeleri ve üretim teknolojisi dahil olmak üzere pazara genel bir bakış sağlar. Bu Açık Kaynaklı Veri Etiketleme Aracı Pazar araştırması raporu, pazardaki tüm son gelişmeleri ve yenilikleri takip eder. Bir iş kurarken karşılaşılan engeller hakkında veriler sağlar ve yaklaşan zorlukların ve engellerin üstesinden gelmek için rehberlik eder.

Rekabet ortamı:

Bu Açık Kaynak Veri Etiketleme Aracı araştırma raporu, pazarda gelişen kilit pazar oyuncularına ışık tutuyor; İş stratejilerini, finansal durumlarını ve yaklaşan ürünlerini takip eder.

Bu pazarı etkileyen en iyi şirketlerden bazıları şunlardır:
Alegion, Amazon Mechanical Turk, Appen Limited, Clickworker GmbH, CloudApp, CloudFactory Limited, Cogito Tech, Deep Systems LLC, Edgecase, Explosion AI, Heex Technologies, Labelbox, Lotus Quality Assurance (LQA), Mighty AI, Playment, Shaipale Labs, CloudApp , CloudFactory Limited , Steldia Hizmetleri, Tagtog, Yandex LLC, CrowdWorks

READ  Türkler yeni yılı ülke genelinde çeşitli etkinliklerle kutluyor

Pazar Görünümü:

İlk olarak, bu Açık Kaynak Veri Etiketleme Aracı araştırma raporu, tanımlar, uygulamalar, ürün lansmanları, gelişmeler, zorluklar ve bölgeler dahil olmak üzere genel bir bakış sunarak pazarı tanıtır. Pazarın, çeşitli pazarlarda yönlendirilen tüketim ile güçlü bir büyüme sergileyeceği tahmin ediliyor. Açık Kaynak Veri Etiketleme Araçları raporunda mevcut pazar tasarımlarının ve diğer temel özelliklerin bir analizi sunulmaktadır.

Bölgesel Kapsam:

Raporda, esas olarak bölgelere odaklanılarak, pazarın bölge bazındaki kapsamından bahsedilmektedir:

  • Kuzey Amerika
  • Güney Amerika
  • Asya ve Pasifik bölgesi
  • Orta Doğu ve Afrika
  • Avrupa

Pazar bölümleme analizi

Pazar tür, ürün, son kullanıcılar, hammaddeler vb. bazında bölümlere ayrılmıştır. Bu bölüm, pazarın doğru bir şekilde tanımlanmasına yardımcı olur.

Pazar Bölümlendirmesi: Türe Göre

Bulut tabanlı
hipotez

Pazar Bölümlendirmesi: Uygulamaya Göre

BT
Araç
hijyen
finans
Diğerleri

Herhangi bir sorgu veya özelleştirme için:

https://a2zmarketresearch.com/ask-for-customization

Yayın, yeni oyuncuların ve ürünlerin eski oyunculara sunabileceği rekabetin pazar çekiciliğine ilişkin bir değerlendirme sunuyor. Araştırma raporu ayrıca, küresel Açık Kaynak Veri Etiketleme Araçları pazarındaki kilit katılımcıların yeniliklerinden, yeni gelişmelerinden, pazarlama stratejilerinden, markalama tekniklerinden ve ürünlerinden bahseder. Rekabet ortamı, pazarın net bir görünümünü sunmak için değer zinciri analizi kullanılarak kapsamlı bir şekilde analiz edilmiştir. Yayında, kilit piyasa oyuncularına yönelik gelecekteki fırsatlar ve tehditler vurgulanmıştır.

Bu rapor şunları sağlamayı amaçlamaktadır:

  • 2022’den 2029’a kadar mevcut eğilimlerin, dinamiklerin ve tahminlerin niteliksel ve niceliksel analizi.
  • SWOT analizi ve Porter’ın beş kuvvet analizi gibi analitik araçlar, alıcıların ve tedarikçilerin karlı kararlar alma ve işlerini güçlendirme potansiyellerini açıklamak için kullanılır.
  • Derinlemesine pazar bölümleme analizi, geçerli pazar fırsatlarını belirlemeye yardımcı olur.
  • Sonuç olarak, bu açık kaynaklı veri etiketleme aracı raporu, tarafsız bilgileri tek bir çatı altında sağlayarak zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.
READ  Milind Deora'nın son Kang Young Turk istifası, Shinde onu Shiv Sena'da karşılıyor | Son Haberler Hindistan

İçindekiler

Küresel Açık Kaynak Veri Etiketleme Araçları Pazar Araştırması Raporu 2022 – 2029

Bölüm 1 Açık Kaynaklı Veri Etiketleme Aracı Pazarına Genel Bakış

Bölüm 2 Sanayi Üzerindeki Küresel Ekonomik Etki

Bölüm 3 Üreticilerin Küresel Pazar Rekabeti

Bölüm 4 Küresel Üretim, Bölgelere Göre Gelir (Değer).

Bölüm 5 Bölgelere Göre Küresel Tedarik (Üretim), Tüketim, İhracat, İthalat

Bölüm 6 Küresel Üretim, Gelir (Değer), Türe Göre Fiyat Eğilimi

Bölüm 7 Uygulamaya Göre Küresel Pazar Analizi

Bölüm 8 Üretim Maliyeti Analizi

Bölüm 9 Endüstriyel Zincir, Kaynak Bulma Stratejisi ve Sonraki Alıcılar

Bölüm 10 Pazarlama Stratejisi Analizi, Distribütörler/Tüccarlar

Bölüm 11 Piyasa Etkisi Faktörleri Analizi

Bölüm 12 Küresel Açık Kaynak Veri Etiketleme Aracı Pazar Tahmini

Özel Rapor Satın Al @:

https://a2zmarketresearch.com/checkout

Bizimle iletişime geçmek için:

Roger Smith

1887 Whitney Mesa Dr. Henderson, NV 89014

[email protected]

+1 775 237 4157