Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Adınız Türk devlet sistemine kaydedilecektir.

Adınız Türk devlet sistemine kaydedilecektir.

AK Partinin 4. Olağanüstü Beuk Kongresi Bukun Ankara Spor Salonunda Tamamland.

Erdoğan Kongresi Yaplan Sesim Sonusu, Kerli 1399 Oyun Tamamını Alarak Partin Gen Paskanligina Yeniden Sesilti.

Başkan Erdoğan’a İlk Deprik Alievden

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’den Başkan Erdoğan’a ilk seçim selamı.

Aliyev, yaptığı yazılı açıklamada Başkan Erdoğan’ı yeniden genel başkan seçilmesinden dolayı tebrik ederek, AK Parti’nin çalışmalarını getirmesini istedi.

açıklamasında AK Parti’nin 4’üncü Büyük Kongresi, Türkiye Cumhuriyeti’nin toplumsal ve siyasal yaşamında tarihi bir olay olup, vizyona olağanüstü katkı sağladığını eti.

AK Partinin kuruluşundan bu yana türkiye’ye ve millatin onur ve serafil hismet etikini ve türkiye’nin kurezel bir gus merkesi ve dünyada ust seralarda yor antonton. En baha bislimes bir rolu ve sis bir salasmas olduğunu ifade Etan Aliyev, “Bu razebe adınız Türk devleti tarına sındırıta kadar kazınatacır.” dedi.

“BU, MİLLİ İRADENİN BİR İFADESİDİR”

İlham Aliyev, “Sayın Başkan, Sevgili Kardeşim” ifadesiyle başlayan yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli siyasi gücü olan Adalet ve Kalkınma Partisi Büyük Kongresi’nin toplantısı ve kararı, Genel Başkanlığa olan sınırsız güven ve desteğinin, kardeşimiz Türkiye’nin kalkınma ve ilerlemesinin açık bir ifadesidir.” .yaptığınız hizanmetlere için.

Adalet ve Kalkınma Partisi Puyuk Kurulu, Türkiye Kamhuriyetinin Toplumsal ve Sisi’nin hayatinda tarihi bir olaydır. Kongrenin aldığı tekmli kararların partisinin gelesekteki falietlerinin yonunun belirlenmesin, Kurtes halkinisin refahi ecin kayıtlı yeni hedeflare ulasnikilimesinin n nizulmasında ve Ülkenizin ekonomik kalkınmasında yeni bir ıtasamayı sağından ızışına olağanüstü katkı sağlayıkından inanıyorum.

“ADINIZ TÜRK DEVLET TARİHİNE SONSUZA KADAR KAZINAKAKTIR”

Başkanı ve lideri olduğunuz Adalet ve Kalkınma Partisi, Türk devletine ve milletine onur ve şerefle hizmet eşikşimin kuruluşundan itibaren, program kuralları, belirtilen ilke ve ilemlerine, ilemlerine üyük başarılara atmış, Ülkenizin küresel bir gücü merkez ve uluslararası dünyada üst düzey hizmetlerde Alan Bir Ülke Olmasina Yardımcı Olarak Nufus Kasanmayi Pasartk. Tüm bu başarılarda ve eşsiz bir çalışmada sizin de payınız var. Bu nedenle adınız Türk devletlerinde sonsuza kadar anılacaktır.

READ  DCI ilk çeyrekte negatif büyüme kaydetti Throne Talk ortaya koyuyor - Manyetik medya

“TÜRKİYE’NİN DÜNYada Artan İTİBARIDAN MUTLU VE GÜRURLUYUZ”

Türkiye’nin sintine ve istikrarlı liderliğinin başarısının mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Azerbaycan-Türkiye dostluğunun, birliğinin ve stratejik ittifakının örnek teşkil ettiğini ve en üst düzeyde olduğuna büyük bir mutlulukla inanıyorum. Karşılıklı güven, destek ve dayanışmaya daalı sağım temeller kuruli devletlerarası ışınlarımız, bölgesel işbirliği, istikrar ve güvenlik.

Kardeşimizin sarsılmaz potansiyeline ve Azerbaycan ile Türkiye arasındaki “Tek millet, iki devlet” ilkesine dayanan ilişkiler, ortak şabalarımızla gülesameyen ve gyemimeede ve.

Bir kez daha sizler ve Adalet ve Kalkınma Partisinin onun bir üyesini en içten içtenlikle tebrik ediorı, partinin iş kardeşliği Türkiye dosyasının ılıtine ıltine, Yoram.”