Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Adventure Academia: The Fractured Continent Batı’da 9 Aralık’ta çıkıyor, demo şimdi mevcut

Adventure Academia: The Fractured Continent Batı'da 9 Aralık'ta çıkıyor, demo şimdi mevcut

Japonyada, Macera Akademisi: Kıta Bölünmüş 8 Eylül’de PlayStation 4 ve Switch’te piyasaya çıkıyor.

Macera Akademisi: Kıta Bölünmüş bir stratejidir Japon RPG’si Bu, bir grup öğrenciyi yolunuzu tıkayan canavar ordularına karşı yönetme yeteneğinizi test edecek. Eşsiz bir “tut, sürükle ve bırak” gerçek zamanlı savaş mekaniği ile, kendi öğrenci grubunuzu, aralarından seçim yapabileceğiniz 10’dan fazla farklı yarışla bir fantezi dünyasında özelleştirin! Onları taktiksel olarak zafere yönlendirirken zırhlarını, silahlarını ve aksesuarlarını yönetin.

  • Sevimli, eğlenceli ve sevimli karakterlerle dolu bu büyüleyici Japon strateji RPG’sinde Alex ve arkadaşlarını takip edin
  • Eşsiz sezgisel gerçek zamanlı savaş sistemi ile takımınızı zafere taşıyın, sürükleyin ve bırakın
  • İstatistiklerini, silahlarını, yeteneklerini ve kişiliklerini yöneterek öğrencilerinizin rüya takımını oluşturun!
  • Büyüleyici bir anlatım, isteğe bağlı ve eğlenceli yan görevlerle yol boyunca size rehberlik eder görsel roman Her görevde ilerleyen slaytlar
  • Dövüşmek için benzersiz canavar patronları ve öğrenmek için farklı savaş mekanikleri ile çeşitli ortamlarda dolaşın!

Heyecan verici bir hikayede Alex ve arkadaşlarına katılın girişim

Pedra kıtası ciddi bir krizden geçiyor. Tüm ulus yavaş yavaş canavarlarla dolup taşan bir labirent zindanına dönüşüyor. Alex’in babası – Obsidian Lisesi müdürü – kaybolduğunda, onu bulmak Alex ve akademi arkadaşlarına düşer! Kadim Küre ile donanmış olarak, canavarları yenmek ve zafere giden yolu oymak için partinizi çağırın!

Parçalanmış kıtanın ardındaki gerçeği öğrenirken sınıf arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle birlikte çalışarak hikayeyi takip edin. Yolculuğunuz boyunca farklı türlerde ve uzmanlıklarda benzersiz karakterlerle tanışın ve yalnızca sizin yapabildiklerinize yardım etmek için yan görevlerde yer alın!

Sürükle ve bırak ve gerçek zamanlı olarak savaş

Izgara tabanlı gerçek zamanlı aksiyon sisteminde takımınızı stratejik olarak zafere yönlendirin. Haritada dolaşırken ana karakter Alex’i korumak için destenizi alın ve yeniden düzenleyin.

READ  Video: Bayonetta Teknik Analizi 3. Dijital Dökümhane

Partiniz için sox öğrencileri toplayın! KarakterOnları işe alın ve on farklı ırk arasından seçim yapın – İnsan, Khaluz, Felpurr, Bahamoon, Gnome, Diabolos, Peri, Celestia, Cüce ve Elf!

10 benzersiz yarış hakkında bilgi edinin

Partiniz için altı öğrenciye kadar işe alın! Onlara isimler verin, cinsiyetlerini seçin, teçhizatlarını yönetin ve istatistiklerini oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin!

10 farklı ırk mevcuttur: İnsan, Khaluz, Felpurr, Bahamoon, Gnome, Diabolos, Peri, Celestia, Cüce ve Elf!

Dev canavar patronların yüzü

Her aşamada, değişen yeteneklere ve saldırılara sahip dev patron canavarlar bulunur! Partinizi düzgün bir şekilde yönetmeniz gerekecek… yoksa tamamen uçup gitmekle yüzleşeceksiniz!

Donatın, yükseltin ve yönetin Parti parti

Takım arkadaşlarınızın her biri için silah, zırh ve aksesuar yuvalarını yönetin ve özelleştirin. Özel ve özel iyileştirmeler elde etmek için seviyeleri tamamlayarak ve laboratuvara silah bırakarak yeterince altın biriktirin!

Aşağıdan bir fragman izleyin.