Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ai Kizuna: Kazanmak için dokunun! 22 Şubat 2023’te PS5 ve PS VR2 için piyasaya çıkıyor; 27 Nisan PS4, PS VR, Switch ve PC için

Ai Kizuna: Kazanmak için dokunun!  22 Şubat 2023'te PS5 ve PS VR2 için piyasaya çıkıyor;  27 Nisan PS4, PS VR, Switch ve PC için

Ai Kizuna: Kazanmak için dokunun! kovulacak PlayStation 5 ile birlikte PlayStation VR2 22 Şubat 2023’te 4.400 yen için sübvansiyon, ardından PlayStation 4 ile birlikte PlayStation VR destek, dönüştürürVe bilgisayar 27 Nisan’da Steam aracılığıyla, geliştirici Değerli taşlar duyurun. İngilizce, Japonca, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince dil seçeneklerini destekleyecektir.

Japonya’da, PlayStation 4 ve Switch sürümleri de fiziksel olarak 5.720 yenlik iki standart sürüm ve 12.100 yenlik sınırlı sürüm olarak satışa sunulacak. İkincisi, özel bir kutu, bir kalem, bir fular, bir boyun askısı, bir kartlık, bir özel personel kartı, bir silikon kayış ve bir konser bileti içerir (tek tek numaralandırılamazlar). PlayStation 4 sürümü, PlayStation 5 sürümüne ücretsiz bir yükseltme içerecektir.

İşte Gemdrops aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

etrafinda

Sanal alanda “Kizuna AI” ile tanışın. a ritim oyunu Kizuna AI ile oynayın!

Yeni eklenen “VR Olmayan Mod” ile VR cihazı olmadan da oynayabilirsiniz! Vitrin Modunda sahnede özgürce hareket edin

Şarkı sözleri ve indirilebilir içerik

2,17 milyon izlenme sayısına sahip popüler “Merhaba, Sabah” da dahil olmak üzere Kizuna AI tarafından söylenen 15 popüler şarkıyı içerir. Şarkılar, kostümler ve diğer indirilebilir içerikler, çıkış sonrası için planlanıyor.

PlayStation VR2 ile uyumlu

PlayStation 4’te PlayStation VR ve PlayStation 5’te PlayStation VR2 desteği!

PlayStation 4 sürümü, PlayStation Move hareket kontrol cihazlarıyla da uyumludur.

Oyun hakkında daha fazlasını okuyun Burada.

Aşağıdan yeni bir fragman izleyin.

İngilizce

Japonca

READ  Söylenti: Mario'nun Saldırganları: Savaş Ligi Kredileri başka bir karakter ortaya çıkardı mı?