Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ajans Turks & Caicos, Metaverse Genişletmesi için MREIT ile Ortak Oldu

Uluslararası gayrimenkul markası Ajans, merkezini Turks ve Caicos, Decentraland’da geliştirmek için Metaverse yatırım şirketi MREIT ile ortaklık kurdu. Providenciales’te bulunan The Agency Turks and Caicos, 2023’te daha entegre metaverse çözümleri uygulamaya yönelik gelecek planları olan acenteleri ve müşterileri için yeni alanı sanal bir satış ve eğitim merkezi olarak kullanmayı planlıyor.

The Agency Turks and Caicos’un genel müdürü Sean O’Neill, MREIT ile ortaklığın gelişen pazarlama stratejilerinde doğru zamanda geldiğini söyledi. Bu uzun vadeli stratejinin bir parçası olarak ajans, MREIT ile işbirliği içinde genel merkezini korumayı ve geliştirmeyi başardı.

O’Neill, “Temsilatta her zaman Turks ve Caicos için daha fazla gözetlemeye odaklandık,” dedi. “İlk hedefimiz, yatırım fırsatlarını keşfetmeleri için insanları bu “doğal olarak güzel” adalara getirmek. MREIT ile ortaklığımız sayesinde, Turks ve Caicos’u ve listelerimizi daha geniş bir kitleye göstermek için Tsandraland’daki ilk dijital varlığı yaratmayı başardık. Sosyal Medya Pazarlaması için Turks ve Caicos Adaları’nda Emlak Öncü olmaktan her zaman gurur duyduk ve Metaverse’de en son teknolojiye geri döndüğümüz için heyecanlıyız.

Meta yazılım endüstrisinde bir lider olan MREIT, tokenize edilmiş teklifini 2021’in sonlarında başlattı ve piyasaya sürülmesinden sonraki ilk birkaç hafta içinde 750 token sahibi kazandı. Kurucu ve CEO Eric Klein liderliğindeki şirket, gayrimenkul de dahil olmak üzere dijital varlıklara açılmak isteyen şirketler için franchise ve danışmanlık çözümlerine öncülük etti.

Klein, “Sektör 6 ay önceki gibi değil” dedi. “Bugünün fırsatları dün gördüğümüzle aynı değil, bu nedenle müşterilerimize gelecek için plan yapmalarını tavsiye ediyoruz. Bu, merkezi olmayan ve dijital bir ekonomiye hazırlanmak için temellerin atılması anlamına geliyor. Decentraland’da temsil edilen ilk emlak komisyoncusu olan Turks ve Caicos Ajansı kendilerini sektörlerinde öncü ve yıkıcı olarak konumlandırmayı başardılar.

READ  Topaz Turk Automobile Fabricia Ass, çatışan yatırımcılar için neden orta düzey bir rol olabilir?

Agency Turks ve Caicos merkez projeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için adresini ziyaret edebilirsiniz.
www.TheAgencyRE.tc.

MREIT hakkında daha fazla bilgi için www.mreit.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazdırma dostu, PDF ve e-posta