Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

AKIBA’nın Yolculuğu: Director’s Cut Undead & Undressed PS4, Switch ve PC için duyuruldu

AKIBA'nın Yolculuğu: Director's Cut Undead & Undressed PS4, Switch ve PC için duyuruldu

devralır duyurmak Akiba’nın Yolculuğu: Eşi görülmemiş yönetmeni kesip soyunmak için Playstation 4Ve dönüştürürVe bilgisayar (buhar). 20 Nisan 2023’te Japonya’da piyasaya sürülecek. Zaten sahip olan kullanıcılar Akiba’nın Yolculuğu: soyunma ve soyunma PlayStation 4 veya PC için, ücretli indirilebilir içerik aracılığıyla da yükseltilebilecek.

Aşağıdaki ayrıntıları alın.

Yönetmenin seçtikleri Özellik kılavuzları

 • Bu yeni! bu Yönetmenin seçtikleri!Akiba’nın Yolculuğu: soyunma ve soyunmaİlk olarak 2013’te PlayStation 3 ve PS Vita için piyasaya sürülen oyun, yeni içeriklerle geri dönüyor ve Switch’te çıkıyor. Oyun her zaman geliştirilirken, 2013 yaz günlerinden kalma “Otaku kültürüyle dolup taşan Akihabara” havasını hala koruyor. Yönetmenin seçtikleri Daha fazla oyuncunun oyundan zevk almasına izin verecek şekilde eklendiler.
 • “Katie’nin Yolu” eklendi – Kahraman Katie Raikkonen için yeni parça senaryosu eklendi Yönetmenin seçtikleri, orijinal oyun sürümü için uygulanamaz. Bu parça, geleceğe bağlanan yeni bir sona sahiptir. İçinde Yönetmenin seçtikleriHikaye, hikayeyi gerçek sonucuna götüren “Katie’nin Yolu”nu içerecek şekilde orijinal arsa temel alınarak yeniden yapılandırıldı. Yeni yazılan senaryo ve yeni kaydedilen sesli yorum, oyuncuları bu yeni hikayenin dünyasına çekecek.
 • Mevcut tüm indirilebilir içerik dahildir – Orijinal sürümünden sonra dağıtılan tüm DLC kostümleri ve ekipmanları Akiba’nın Yolculuğu: soyunma ve soyunma özellikli Yönetmenin seçtikleri, çeşitli medya ve şirketlerle işbirlikleri dahil. Eşsiz kıyafet ve ekipmanlarla Akihabara’yı keşfetmenin keyfini çıkarın.

■ Katie’nin Yol Hikayesi

Kahraman Katie’nin hayatını kurtarmak için Shizuku’ya sırtını döndüğünden, “hikayenin gerçek sonu” 10 yıl önce anlatılmaz. Hikaye, yeni bir gücün ortaya çıkmasıyla yeni bir dönüş alıyor!

Katie, “özel genini” uyandıran bir kazaya karışır. Şakaları “Gerçek bir cadı kız oldum!?” Uzun sürmez ama Katie, muazzam gücü tamamen uyanırsa öleceğini biliyor.

Onu kurtarmanın tek bir yolu var – belirli bir kişiyle sıraya girmek ve Shizuku ve Akihabara savaşçılarına özgürlük için ihanet etmek.

■ Üretim Bilgileri

fiziksel sürümler

 • Standart Sürüm (PS4, Anahtar) – 5480 yen
Akiba'nın Yolculuğu: Eşi görülmemiş yönetmeni kesip soyunmak
 • 10. Yıldönümü Sürümü (PS4, Anahtar) – 8980 yen
  • oyunun kopyası
  • Poyoyon Kayası’nın bir resmini gösteren özel bir sandık
  • Akiba’nın Yolculuğu: soyunma ve soyunma Sanat kitabı “Akiba’nın Temiz Tipi”
  • Akiba’nın Yolculuğu: soyunma ve soyunma Resmi Tam Kılavuz (Yeniden Basım)
  • Akiba’nın Yolculuğu: Eşi görülmemiş yönetmeni kesip soyunmak Tam film müziği
Akiba'nın Yolculuğu: Eşi Olmayan Yönetmeni Kesip Soyunmak

dijital baskı

 • Standart Sürüm (PS4, Anahtar) – 5480 yen

İndirilebilir içeriği yükseltin (gereklidir Akiba’nın Yolculuğu: soyunma ve soyunma)

 • Ek senaryo: Katie’nin Yolu (PS4, PC) – 1500 yen
 • Ek senaryo: Katie’nin Yolu + dört kostüm AKIBA Yolculuğu: Cehennem ve Bilgilendirildi (Rui Fumitsuki, Mana Kitada, Sena Kitada, Sara) (PS4, PC) – 3.000 yen

Aşağıdaki reklamı izleyin. Galerideki ilk ekran görüntülerini göster. Resmi web sitesini ziyaret edin Burada.

Fragmanı duyurmak

çekim

READ  Huawei Watch Ultra, parçası gibi görünen dayanıklı, uzun ömürlü bir akıllı saattir