Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Minecraft için en son büyük haberler hakkında bilmeniz gereken her şey

Minecraft için en son büyük haberler hakkında bilmeniz gereken her şey

Minecraft'ta karlı bir dağda yürüyen bir deve.

ekran görüntüsü: Microsoft / Kotaku

Mojang yıllık canlı yayın Minecraft Canlı güncelleştirme 15 Ekim’de gerçekleşti. Sandbox geliştiricilerinin şimdiye kadar yalnızca 1.20 güncellemesi olarak tanımladıklarıyla ilgili bir sürü ayrıntıyla geldi.

1.20, 2023’te belirtilmeyen bir tarihe kadar tam olarak piyasaya sürülmeyecek ve geliştiricileri, bahsettikleri gibi bir isim veya olası bir temadan bahsetmediler. Önceki güncellemelerle. Yine de oldukça cesaret verici bir şekilde, güncellemenin oyuncuların “kendilerini benzersiz ve güzel şekillerde ifade etmelerine” izin vermesinin önemli olduğunu kanıtladılar.

veya “Yapmak istiyoruz Minecraft Minecraftdedi geliştirici Agnes Larson.

Güncellemenin yaratıcılığa odaklanan bazı yönleri hala bir gizem olsa da, beta 1.20 beta sürümünden çıkacak. “bazı günler.” Hazırlanmak için şu ana kadar bildiklerimizden bahsedeceğim ve biraz merak konusuna bir göz atacağım. Mojang’ın diğerleri gibi canlı yayında yaptığı eklemeler minecraft zindanı Yarasa şeklinde tema ve DLC içeriği.

hadi deve konuşalım

Ama önce deve. Güncellemenin duyurulan tüm yönleri arasında, insanlar en çok ileriye bakıyor gibi görünüyor ibadet için Geliyor, turta yüzlü develer ve Onların uğursuz bedenlerini besleyin..

Cümleler mafyaatlar gibi, oyuncular için bir ulaşım aracı olarak hizmet edecek, ancak bazı benzersiz özelliklere sahipler:

  • Oyuncular aynı anda binebilir
  • Develer genellikle atlardan daha yavaş hareket eder
  • Uyarı: Develer, vadileri veya nehirleri temizlemek için düz yüzeylerde koşabilir veya düşmanlardan kaçmak için koşabilir
  • Onları yetiştirmek için dikenli kaktüslerle besleyebilirsiniz.

Oldukça havalı, ancak güncellemenin göze çarpan tek yönü bu değil. Mojang ayrıca şunları söyledi:

  • Yedi yeni sanal şekil – Oyuncu yaratıcılığına ve ifadesine odaklanmalarının bir parçası olarak tanımlanan, MinecraftAçıklanan geliştiriciler Ek sanal görünümler. Bu kaplamalar, aynı bloklu özelliklere (bu bir blok oyunu) rağmen, oyuncuların başlangıç ​​seçeneklerine farklı cilt tonları, saç renkleri ekler.
  • Gerçek kitaplık onunla etkileşime girebilirsin
  • bambu – Bu malzemeler bina veya sal inşa etmek için kullanılabilir. gemi yolculukları içinsu kütleleri
  • afiş asmak iş göstermek (veya ne istersen)

minecraft zindanları cadılar bayramına git

1.20 güncellemesi çıktı Minecraft Geliştiriciler, ana oyunun zindan paletli kardeşinin minecraft zindanıİlk olarak 2020’de piyasaya sürülen , birkaç Halloween-y ekstrası alacak. Buna Hungriest Horror Armor seti gibi bazı korkutucu kıyafetler de dahildir. Açık zırh seti (ücretsiz) ve minecraft zindanları Günlük kıyafetlerle oynayabileceğiniz Heroes Görünüm Paketi.

Ayrıca üçüncü Fauna Faire sezonluk macera etkinliği düzenlenecektir. 19 Ekim’de başlıyor. Doğa temalı ve oyuna ücretsiz ağaç kucaklayan içerik ve kozmetiklerin yanı sıra ürkütücü bir Phantom Familiar evcil hayvanı ekleyecek.

Gotham Şövalyeleri Dikkat olmak-Minecraft Artık Batman DLC’sini içeriyor

MinecraftBatman DLC’si Harley Quinn, The Joker ve Riddler gibi hayranların favorisi olan kötü adamları bulmaca çözmeyi kullanarak alt etmenize izin verecek. ve dövüş. Ayrıca, bir dizi yükselen küp olarak, daha önce hiç olmadığı kadar genişleyen Gotham Şehri’ni sunuyor. Savaştan önce tüm binaları yıkıp küpler halinde birleştirmeliyiz.

İndirilebilir içerik 18 Ekim’de kullanıma sunulacak, ancak Batman Cap zaten karakter yaratıcısında ücretsiz olarak mevcut.

Minecraft Efsaneleri 2023’te piyasaya sürüldü

en sonunda, Minecraft Geliştiriciler derinlemesine bir görünüm ve demo sağladılar. Minecraft Efsaneleridaha önce bu yaz duyurulan bir strateji oyunu.

Pastoral keyifli oyun, dört oyunculu bir co-op oyunu içerecek ve 2023 baharında piyasaya sürülecek.


Sizi en çok heyecanlandıran reklam hangisi?

READ  AMD RDNA 3 GPU'ları RTX 4090'dan Çok Daha Ucuz