Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aktör Dirk Mathews ‘Dreaming Hollywood’ filmi hakkında konuşuyor

Oyuncu Dirk Matthews. Fotoğraf Dirk Matthews’in izniyle

Aktör Dirk Mathews, Digital Journal’dan Marcos Papados ile Frank Martinez’in yönettiği yeni “Dreaming Hollywood” filminde başrol oynaması hakkında konuşuyor.

Film hakkında yorum yaparak, “Bence bu, uzun yıllar süren sıkı çalışmanın bir deneyimi.” dedi. Şansı olmayan birçok yetenekli insan var. Umarım bu bizim içindir.

“Ray Ray Polfi’nin karakteriyle ilgili en sevdiğim şey, ilk bakışta düşündüğünüz kadar iğrenç olmaması” dedi. “O bundan daha karmaşık. Günlük hayatta neredeyse herkesin küçük bir avantajı var. Bu onların yetiştirilme tarzından geliyor.

“Ray’in zor bir hayatı oldu, iyi kalpli ama doğru yönlendirme eksikliğiyle mücadele ediyor.

‘Parivaram’

“Entourage’da çalışma deneyimim çok eğlenceliydi” diye itiraf etti. “Sektöre girdiğim ilk dizilerden biriydi. Bütün gün güzel kadınlarla çalışmak, setin daha uzun süre geçmesine yardımcı olduğu gerçeğini kabul edelim. Tutarlı bir izleyici olarak setin nasıl çalıştığı hakkında çok şey öğrendim. Bundan çok şey kazandım, bu da gelecekteki çabalarıma yardımcı oldu.

“Kevin Connolly ile çalışmak söz konusu olduğunda, onun zanaatı ve zanaatı üzerinde çalıştığını görmek harikaydı. Birkaç sahne dışında başrollerle pek ilgilenmiyorum.

dijital çağ

Dijital çağda oyuncu olmak ile ilgili yorum yapan oyuncu, “Dijital çağda oyuncu olmak benim için biraz farklı. Sadece beyazperdeye gelirseniz veya birisi P filminizi sahibi beğendiği için annesine ve pop video mağazasına sunarsa izleyebilirsiniz.

“Artık o kadar çok tiyatro ve o kadar çok oyuncu var ki, tek başına durmanın zor olduğunu hissediyorum. Gerçekten iyi bir alan yaratmalısın. Bu günlerde amaç bir tür kült alıp ondan inşa etmek” dedi.

iman edenlere nasihat

Genç ve aday oyuncular için, dedi, genç oyuncu adaylarına tavsiyem, kim olduğunuzu biliyorsunuz, ustalaşın. Olmadığınız ya da olmak istediğiniz kişi olmaya çalışmayın. Şöhret veya hayranlık uğruna bunu yaparsanız, yorgun düşersiniz.

READ  AB-ABD Enerji Konseyi, ikili işbirliğinin önemini yineledi

“Karakter yaratmanın gerçek yolu, etki ve gerçek insan tepkisi göstermektir. Günümüzde birçok aktör havalı erkek ya da kadın olmak istiyor, bu yönetmenin hikayesini anlatmak değil. Kendinizi utandırmanız ve bunu yaparken rahat olmanız gerekiyor. Ondan sonra, yapacaksınız. meslektaşlarınızı etkileyebileceğinizi anlayın, diye açıkladı.

İş hayatındaki hayali oyunculuk ortakları hakkında yorum yaparak, “Bu zor bir iş. Çok yetenekli aktörler ve aktrisler var. Bir aktris olarak Aubrey Plaza ile çalışmayı çok isterim. Onun esprili, kuru mizahını seviyorum ve bir sahne üzerinde çalışmanın harika olacağını düşünüyorum. Gözlerini de yormadığını söylemeye gerek yok. Siparişe gelince, Bill Murray olmalı. Birçok seviyede yetenekli ve komediden dramaya kadar her şeyi çekebilir.

Başarı tanımında, “Benim için kişisel başarı, başkaları için değil, kendiniz için yapmaya karar verdiğiniz şeyi başarmaktır. Kendinle yaşamalısın ve seni mutlu eden şeyi yapmalısın. Bu hedefe ulaşabiliyorsanız, başardınız.

Matthews sözlerini şöyle tamamladı: “Harika bir hareket ve mükemmel bir hikaye anlatımı gibiyse, Hollywood’u Düşlemek sizin için bir film gibidir. Günümüzde, tüm süper kahraman filmleri ve harika özel efekt içerikleriyle, gerçek insan duygularının hikayeleri ahşap işlerinde kayboluyor. dışarı çıkmak isteyen biri için temiz bir nefes.