Drake ve Jack Harlow bir ada tatili için bir araya gelirken, Turks & Caicos’ta yanar. Ünlü hit yapımcıları, sıralamada bir numara olmanın, küresel bir süperstar olmanın tüm lüksleri kendilerine verildiği için şık bir şekilde nasıl seyahat edeceklerini biliyorlar ve güneşte eğlenirken bazı fotoğraf ve videoları paylaştılar. Hayranlar, birbirini şakacı bir şekilde trolleyen iki rapçinin yer aldığı kişisel anların ifşa edilmesinden keyif alıyorlar.

Harlow, telefonunda pistin yanında Toronto simgesiyle rahatsız bir şekilde durduğunu gösteren bir video yükledi. Tracy habersiz görünüyordu ve Harlow’un yorum bölümünde kendini açıkladı.


Instagram

Birçok ağlayan ve gülen emojiyi bıraktıktan sonra Drake, “Yemin ederim ne olduğunu bilmiyorum, wtf a weng weng Drink olduğunu” yazdı. Yanında, Drake de kardeşinin Harlow’la olan anı için heyecanlı görünüyordu. Arkadaşını vurdu ve alay etti, “Shorty şimdi telefonuma vurmaya çalışma çünkü Jack’le birlikte olduğum için mutluyum.”

Kızlar grupla kaçtıktan sonra erkeklerin de kafası biraz karıştı. Drake, Instagram hikayelerinin bazılarında yer aldı ve o ve Harlow, fotoğraflar için poz vermeyi bırakarak günlerini yarattılar. Geçen yıl Harlow, bir Drake ortaklığı olduğuna dikkat çekmişti. Aşağıda kontrol edin.