Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aktör Kevin Bacon’un çığlık atmasının ardından Kevin Bacon adında bir domuz bulundu

Aktör Kevin Bacon’un çığlık atmasının ardından Kevin Bacon adında bir domuz bulundu

Haberler

Pensilvanya’da iki haftadan fazla süre kaçak olarak kalan Kevin Bacon adlı domuz, Benadryl adlı yapışkan çörekler ve adaşı aktör Kevin Bacon’un çağrıları sayesinde nihayet evine döndü.

Chelsea Rambo, Juliana’nın 2 yaşındaki, 200 kiloluk domuzunu 13 Ekim’de Cumberland Kasabasındaki çiftliğine getirdi. Ancak daha önce Facebook’ta yazdığına göre, sinir bozucu domuz ertesi gün onun ağılının altını kazdı ve kaçtı. “Kevin’i Eve Getir” başlıklı.

“Çok yakındık [to Kevin] Rambo, sayfaya “16 yaşındaki oğlum onu ​​okşuyordu” diye yazdı. “Yakınlarda kaldı ama sonunda ormana doğru yola çıktı.”

Sonraki iki hafta boyunca domuz, zamanını bölgedeki ormanda dolaşarak geçirdi, ara sıra komşularının evlerine geldi ama yakalanmaktan kurtuldu.

Kevin, 14 Ekim’de kaleminden çıkarıldı ve haftalarca bölgede dolaştıktan sonra nihayet Salı günü tutuklandı.
Kevin’in Maceraları Ana Sayfa / Facebook
Kevin, sahiplerinin evinin yakınındaki ormana girdi ve komşularını ziyaret ederken görüldü ancak yakalanmasına asla izin vermedi.
Kevin’in Maceraları Ana Sayfa / Facebook

Rambo, yerel avcıları uyarmak ve komşularından Kevin’in izini sürmelerine yardım etmelerini istemek için bir Facebook sayfası açtı. Sayfa hızla popülerlik kazandı ve domuzdan endişe duyan binlerce takipçinin ilgisini çekti.

Ödüllü aktör Kevin Bacon başıboş domuzu öğrendiğinde haberi yaymak için devreye girdi. Meta’nın Konusunda Yayınlanıyor: “Kevin’i eve getirin!”

Bu arada domuz Kevin sürekli evin yakınında dolaşıyor ama ne zaman biri yaklaşsa kaçıyordu.

Rambo, yeniden tutuklanmasından bir gün önce, 30 Ekim’de, “Kevin ve ben sabah 8:30’dan beri şarkı söyleyip dans ediyoruz” diye yazdı.

Chelsea Rambo, Kevin’in maceralarını “Kevin’i Eve Getir” adlı bir Facebook sayfasında belgeledi.
Kevin’in Maceraları Ana Sayfa / Facebook
Kevin, Benadryl ile süslenmiş yapışkan bir pastayı yedikten sonra nihayet tutuklanır.
Kevin’in Maceraları Ana Sayfa / Facebook

“Yaklaştı, bekledim ve sonra ona yaklaştım ve o uzaklaştı. Dans etmeyi bile istemedi, sadece kulağa eğlenceli geldiğini düşündü sanırım” diye yazdı.

Hayal kırıklığına uğramış Rambo, Kevin’i uyutmak umuduyla Benadryl’le yapışkan bir çörek yapmaya karar verir.

“Benadryl yapışkan çöreği yenildi ve şimdi bir yerlerde bayılmış bir domuz arıyorum. Bunu saat 6:40’ta bahçede gördük, umarım yakında olur.”

READ  Wynonna Judd, hayranlarının Jelly Roll ile CMA Ödülleri performansıyla ilgili endişelerini dile getirmesinin ardından yanıt verdi

Saatler sonra Kevin’in kalemindeki fotoğrafını yayınladı: “O evde.”

Artık yeni evine alışmaya çalışan ve domuz arkadaşlarıyla sosyalleşen Kevin’in, zamanını dinlenerek ve atıştırmalık yiyerek geçireceğini söyledi.

Rambo ayrıca Kevin’in maceralarını temel alan bir dizi çocuk kitabı yazmayı düşündüğünü de söyledi.

O zamandan beri Facebook sayfası, onun çiftlikteki günlük tuhaflıklarını belgeleyen “Kevin’in Ev Maceraları” olarak yeniden adlandırıldı.


Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/11/03/news/missing-pig-kevin-bacon-finally-found-after-shout-out-from-actor-kevin-bacon/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =konum%20düğmeler

Paylaşım URL’sini kopyalayın