Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

5 Kasım aşk burçları 3 burçla beklenmedik bir şekilde şanslı

5 Kasım aşk burçları 3 burçla beklenmedik bir şekilde şanslı

Pazar günü aşkta şansın düşündüğümüzden çok daha keyifli olduğunu göreceğiz, çünkü gerçekleşeceğini göreceğimiz şans beklenmedik türdendir. Evren size bir Uranüs ay karesi fırlattığında elde edeceğiniz şey budur ve 5 Kasım 2023’te her şeyin güllük gülistanlık olduğunu gördüğümüzde oldukça şaşıracağız.

Şimdi, tipik olarak, Ay karesinin Uranüs’e geçişi gibi geçişler her zaman tüm kozmik olaylar arasında en olumlu olanı değildir. Aslında hazırlıklı olmazsak kafa karışıklığıyla, hatta bir iki ayrılıkla dolu bir gün olabilir. Ancak bu üç burç için işler böyle yürümüyor. Uranüs’ün Ay’a kare açısının enerjisinin bir kısmını aldığımızda, nereye gittiğimizi biliyoruz… bunu garip ve alışılmadık şekillerde yapsak bile.

Pazar, sevdiklerimiz için, hiç beklemedikleri hediyelerle veya heyecanlandıracaklarını bildiğimiz planlarla onları şaşırtmak gibi şeyler yaptığımız gündür.

Hediyelerimizi seçerken mutlaka şansımızı deneriz ve partnerimizi çok tedirgin etme riskini göze alırız.

Uranüs Ay Karesi sırasında aldığımız risk budur ve açıkçası büyük başarı şansı çok yakındadır.

5 Kasım aşk burçları, üç burç için beklenmedik şekilde şanslı:

1. Oğlak burcu

(22 Aralık – 19 Ocak)

Dünya sizin “işinizin her zamanki gibi” olduğunu düşünürken, sizin bu “diğer” yanınız hakkında çok az şey biliyorlar: saf bir asi ve çılgın bir ilham kaynağı olduğunuz taraf. Bu Pazar, bu yoğun sorumluluğun bir kısmını bir kenara bırakmanıza olanak tanıyor, böylece vahşi ve çılgın bir şeye yer açabilirsiniz. Hey, her zaman iş yapamazsın ve sürdürmen gereken bir aşk hayatın var. Bakım sorumluluğunu üstleniyorsanız, Ay karesinden Uranüs’e geçiş yapacaksınız.

Her zamankinden biraz daha sinirli olduğunuzu göreceksiniz. Bugün 5 Kasım ve siz bunu bir sonraki seviyeye taşımaya hazırsınız. Aşırı organize edilmiş öz imajınıza göre yaşayarak sıkıcı bir gün daha geçirmek yerine, bu gün romantik partnerinizi daha önce hiç yapmadığınız bir şeye dahil etme olasılığınızın daha yüksek olduğunu görebilirsiniz. Bugün bazı ilginç hediyeleri paylaşacağınız gün olabilir.

READ  Kanye West, tam zamanlı Kim Kardashian stilisti olmak için işinden ayrılmayı teklif etti.

Bu gün aynı zamanda hepsi olumlu olan göz alıcı haberleri de beraberinde getiriyor. Ay Meydanı Uranüs geçişi sırasında fark edeceğiniz şey, siz ve romantik partnerinizin aynı yerde kalmak istemediğinizi hissetmenizdir. Spontane ve tuhaf bir hareketle, kendinizi bir anda uzak bir destinasyona uçuş rezervasyonu yaparken bulabilirsiniz. Siz ve partneriniz arasında “yaşanacak tek hayat” durumu var ve her ikiniz de bu duygudan faydalanabilirsiniz.