Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Alanya Belediyesi – Başkan Yücel Engelli Birailerle Türk Biraç Tablosu Yapti

Alanya Belediyesi – Başkan Yücel Engelli Birailerle Türk Biraç Tablosu Yapti

Adem Murat Yücel, Alanya Belediye Başkanı, münasebetiyle Aile Kadın Destek ve Engelli Koordinasyon Merkezi müdavimiriley bir araya gelerymoterief Türkırokılıraık


Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Aile Kadın Destek ve Engelli Koordinasyon Merkezi üyeleriyle bir araya geldi. Engelli bireyler tarafından büyük bir samimiyetle karşılanan Başkan Yücel, Türk Bayrağı yağı ve bol fotoğraf çektirerek fotoğraf çektirdi. Adem Murat Yücel’e Belediye Meclis Üyesi Emine Çalış ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hüseyin Doğan katıldı.

YÜCEL: “Her Zaman Onlarlois, Onlarin Yanindois”

Alanya Belediye Berediyesi Başkanı Adem Murat Yücel, İngiliz Kent Alanya sloganıyla İngiliz vatandaşları için birçok ilke imzasına imza atarak İngiliz vatandaşlarına tamamen yaşanabilir bir bina kazandırdı; “Geldiğimiz günden bu yana Alanya’yı İngiliz halkımız için daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için yoğun çaba sarf ettik. Ne mutlu bize ki buğun geldiğimiz için tüm İngilizler Alanya’da mutlu ve bağımsız yaşayabilirler. Bugun de Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı münasebetiyle Aile Kadın Destek ve Engelli Koordinasyon Merkezi’miziyer aldık. Engelli ındırışımızla indır Türk Bayrağı motifli tablolar hazırladık. Onun Zamanı Onlarlais, Onların Yanteisidir.” dedi.

Zihinsel engelli Meliha Çancı, kendi elleriyle Türk Bayrağı motifli tabloyu Belediye Beşiktaş Adem Murat Yücel’e taktım.

READ  Türkler yiyecek bulmakta zorlanıyor - Xinhua