Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Wépion : Turk, 9e Art avec Léonard, Clifton ou La plus Grande image du Monde’dan “Bang, Boum, Blam” tarzı benzersiz (video ve konferanslar)

Wépion : Turk, 9e Art avec Léonard, Clifton ou La plus Grande image du Monde’dan “Bang, Boum, Blam” tarzı benzersiz (video ve konferanslar)

Kitaplıklarda harika bir albüm ve eğlenceler için bir fikir. İtalya’da (artı uzun süre) bir kasada, kişiselleştirilmiş küçük kişisel bilgiler (yeniden) donnent à La plus grande image du monde. Ce projesinin tamamlanması Tenten dergisiYa Cinquante Ans’ta.

avustralya lirası | Wépion: en boş pozisyonlar, mais plus au Sénégal, Turk lache le crayon for sortir de sa case

L’idée venait du rédac-chef Michel Greg (yaratıcının yaratıcısı) Akhil Dalen, Jig ve Kedi ve diğerleri Bernard Prens) Bob De Groot’a bir kez daha başvurduğumda, Türk yaratıcısı ile aynı neslin en iyi oyuncularından biri Robin Dubois, Leonard ve tekrarı Clifton (lire ci-contre). “Bu projeyi hayata geçirmek imkansız bir tür proje ve öncü bir plan talep etmeyin… öncü olmak için. “, Rigol Türk.

Karambolajlar, kurs bisikletçileri ve uzaylılar

Fikri mi? 1973 yılındaki 52 sayıdaki dosyayla tamamlanan büyük bir resim aracılığıyla öğretim üyelerini bir araya getirin. Noel Baba’nın Dünya’ya ulaşmak için çoğalttığı gibi, Noel Baba’nın Çocuk Bürosu’na gelmesiyle birlikte, 1 Ocak’ta yeni bir başlangıç ​​​​yapıldı. Girişimler, il ya des carambolages, des règlements de comptes, des bisikletçi kursları, des débarquements extraterrestres, des chasses, vb. Les vie’yi seçti, quoi.

Hesap hakkında, toplam 15 metre. “Guiness Kitabı’na kayıtlı değil misiniz, Monde’un büyük resmine sahip misiniz? Şimdi, ben bir araya geldim ve diğer kişilerin de benimle birlikte olması durumunda, benim için her gün talep edilenler var. Il faut avoir de la place, un Grand couloir. Bu gençler, bir sürprizden kaçınma riski taşıyan bir albüme sahip olduklarından emin değiller.” Bon, yine de klasik bir kitap olarak ortaya çıktı.

Bir plan dizisinde tarih Plein d’histories

Bulmaca gibi bir plan yapmak için, sık sık Rue Fort’ta seyahat eden bir yan yol seçmeyi seçebilirsiniz. pour tenir la longueur de c Chantier, “Ayrıca bir ormanda veya çölde bir köyde dolaşmayı seçebilirsiniz.” Il faudra plusieurs dersler (veya vizyonlar) au seyirci için tüm ayrıntılara, tüm paralara, yazarlara göre: onomatoplar, metaforlar, anakronizmler, sıradan durum komikleri, quanarables veya.bu cihaz bir kez daha övgüler yağdırdı “, mais ils marquent le coup.

READ  İklim değişikliği tartışmalarının merkezinde insan hakları var, Türk |

Günlük yıldızların (Ric Hochet ya da Max l’Aventurier gibi) ya da (Mickey ve Donald Trump gibi) yıldızlarının dışında, anonimler gibi günlük kahramanlar da var… Suranni. “Bu proje, 1973’te GSM düzenlemesi olmadan, brüt bir bobinle çalıştırıldı. Et, sans doute, des Choses qu’on ne pourrait plus se permettre aujourd’hui. Rusya’nın Ukrayna işgaline rağmen bir araçta “Z” ile karşılaştık, polemik riski taşıyordu. Le Zorglub de Franquin aurait du souci à se faire !

Greg ve Tenten’den başka Türk’e rastlamadım

Bu yeniden düzenleme, 50’den sonra, bu vesileyle Türklerin hediyelik eşyalarını çoğaltması için yapıldı. “La Belle Epoque. 1967’de, askeri hizmet türünde, Spirou’nun 3 mini-recit imzalı zamanları Wilbur’a geçti, aynı anda Tenten’i pilot edin.” Tourblement four celui qui s’appelle en vérité Philippe Liégeois.”Gelin ve BD takma adı Paul Deliège’den bir yazarla tanışın ( Bobo, Les Crostons), Karışıklığı ortadan kaldırmak için bir isim seçin. Turk, bana greg’in daha fazlasını doldur.

Seçtiklerimiz son derece zincirlenmiş ve Groot Fut tarafından belirlenmiş bir şekilde yeniden satın alındı. “Bunlar, Tex Avery’nin anime tasarımlarından dolayı uzun süredir devam eden şeyler. D’où notre tarzı “Bang, Boum, Blam”.“Il faut dire que les séries de Turk ne manquent pass d’explosion et de bagarres.”Bir vakanın tamamını işgal eden onomatoplar, elips şeklinde bir stil yaratmayı da hedefliyor. Tarih bitti, eğitmen daha etkili ve etkili bir şekilde bilgi sahibi olmayı başaramayacak.“Le ikilisi Turk ve De Groot bir d’abord teklif ediyor Robin DuBoisBir evren pagodiant le celebre Prince des Volliers.

Tüm bu işlevlere rağmen, Tenten’in alışkanlıkları çok saçma bir alışkanlık haline geldi.“Mas Robin Dubois, Tenten’in bir aile üyesi olarak kabul ettiği son derece kült bir kişidir. İlk kez en iyilerin en iyilerinden biri.”Avis tarafından Şerif Fritz Alwill tarafından kutsandı, serinin en iyi şakalarının yerine geçti. Özgürlük hayalini gösteriyorum. Yorum yapın, kadına kaçamak yapın, Cunégonde, aller boire un verre au cafe.

READ  Türklerin çoğunluğu Erdoğan'ın yeniden seçilmesine karşı, ana muhalefet seçmenlerin kanını dökmeye devam ediyor: anket

Parmi les vieux de la vieille du Tenten dergisi, Türk, 77’den bu yana büyükelçi olarak seçilmiş (Dany, Hermann ve Magda’nın yardımcıları). Revue’nin özel sayısı, hepsi de bilimkurgu serisinin en iyi örneği. Luke DoğuGreg ve Eddy Paape tarafından hayal edildi.

©Luc Orient Türk chez Le Lombard/Tenten 77 ans

Bu içerik bu yapıda mevcut değildir.
Keşfet-le ICI

Bu içerik bu yapıda mevcut değildir.
Keşfet-le ICI

Le Lombard, 48s., 11,95 €

“Genie’nin Çıkışı!”, Le Lombard, 48s., 11,95€

La Plus Grande Image du Monde, Le Lombard, 39,90 €