Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Altına hücum: Goldschmidt’in Grand Slam çıkışı, Cardinal’i Toronto karşısında 7-3 galibiyete götürüyor | Louis Kardinalleri

Altına hücum: Goldschmidt'in Grand Slam çıkışı, Cardinal'i Toronto karşısında 7-3 galibiyete götürüyor |  Louis Kardinalleri

Paul Goldschmidt, sopayı geride bırakmaya ve herhangi bir sonucun – iyi, kötü ya da endişe verici – partiye sızmasına izin vermeme konusundaki kararlılığında tereddüt etmeden, Pazartesi günü dört tahtalı ilk çıkışının affedilmeyen matematiğine odaklanmadı. Üç vuruşun veya neden olduğu beş vuruşun muazzam maliyetlerini ölçmedi, bunun yerine dramatik bir şekilde değişmesi gereken tek şansı saydı.

Goldschmidt, 10. vuruşta vurmanın tek yolunun üsleri ve iki tarafı yüklemek olduğunu biliyordu. Bu. Vuruş devam ederse, bitirmek için bir şansı olacak.

Bir anı büyük bir gösteriye dönüştürdü.

Akşamı üç vuruş ve ardından iki vuruşla önde götüren Goldschmidt, 90 mil hızla geçti ve Cardinals’i Toronto karşısında 7-3’lük bir galibiyete atmak için Grand Slam Tour’da deldi. Nolan Arenado’nun sol saha duvarını kaplamasını takip eden bir koşu, Busch Stadyumu skorbordunun üzerinde erken bir havai fişek patlamasına neden olduktan sonra, Goldschmidt, Kardinaller yılın ilk uzatmasını kazandıktan sonra bir ev stadyumunun toplayabileceği tüm havai fişekleri ve yakın dövüşü yaktı.

İnsanlar da okur…

Goldschmidt maçtan sonra gülümsemek için çenesini indirerek, “Dört vuruştan beşi – yapmak istediğin bu değil,” dedi. Dürüst olmak gerekirse kendi kendime ‘İyi savunma yap’ diyordum. O rol gelirse bir şansım olabilir. Kuralları indirin. iki çıkış. Buraya vurmak için tek şansım bu. (Ben) bu saldırıya hazırlanıyordum.”

“Çok güzel” dedi.

Goldschmidt’in yedinci kariyeri Grand Slam, Homer’ın kariyerinde nakavt ettiği yedi ve kariyerindeki yedinci uzatma oyuncusu oldu. Oyunun son vuruşunda, Goldschmidt taban serisini 29 maça, galibiyet serisini 15 maça çıkardı. Goldschmidt’in Grand Slam’i, Cardinals’in 2017’deki Matt Carpenter’dan bu yana son maçında bir maç kazanan ilk kişi oldu ve bu aynı zamanda Blues Jays’e karşıydı.

Goldschmidt’in galibiyet vuruşu, oyuncunun sahada kararlı bir şekilde oynadığı 10. vuruştan önce geldi. Tüm sahaya Kardinallerle başlayan ve kısa bir kamera hücresine sahip olan çaylak Brendan Donovan, Toronto’nun yeşil ışık yakmasını engelleyen doğru alana daldı. Vuruşun sonunda, Kardinaller galibiyet serisini hiçbir fark olmaksızın üçüncü kaleye taşıdılar. Ancak Hazelwood West mezunu David Phelps, oradaki rekabeti dondurdu ve vurucu Albert Pujols’u vurmak ve üçüncü liderlikte koşucu olmadan iki tane almakla biten bir hikaye kurguladı. Meclis tökezleyerek durmakla tehdit etti.

READ  Birinci Turda GM Joe Schoen Hakkında Neler Açıklandı: NFL Giants'ın Paket Servis Taslağı

Tommy Edman ve Edmundo Sosa, onu iki geziyle canlandırdılar ve Goldschmidt’in hesapladıklarını tam olarak yaptılar. Son bir etki yaratmak için beşinci vuruşu yaptı.

Profesyonel olarak sabırlı ve günün mücadelelerinin bu hafta bir çöküşe dönüşmesine izin vermemeye adanmış Goldschmidt’in plakadaki varlığı, takım arkadaşlarının onu sığınakta tersine çevirmeye çalışması anlamına geliyordu.

Küçük Miles Mikulas, “Zor durumdayız,” dedi. “Sığınakta çok değişken davranmıyorum. Gündelik ayakta kalıyorum.”

Oyunun çoğunu dikte eden melon düellosu, gözlerini kırpmamaya çalışan boğalara dönene kadar kardinal tarafından keskin bir hediye verme çılgınlığına dönüştü.

Her iki başlangıç, Toronto’dan Micholas ve Jose Berrios, yarı vuruşlarının ritmini empoze etti. Micholas, grev bölgesini 6 2/3 vuruştan yorulmadan bombaladı. Beşi vurdu ve son vuruşa ve serbest kurallar başlayana kadar başı belaya girmedi. Berrios ayrıca Blue Jays’in yedinci vuruşuna ulaştı, 6 1/3 vuruşu geçti, yürüyüşlerden tamamen kaçındı ve yedi vuruş yaptı. Kısa ömürlü bir farkla ayrıldı ve her iki başlayan da üç koşuyla işaretlendi.

Beşinci devrenin sonunda, iki sağ elini kullanan oyuncu rakibin dizilişinden iki kez çapraz yaptı, 18 vurucuyla karşılaştı ve onlardan 15 kez pres yaptı.

Acemilerin hiçbirinin yapmadığı şey 70’leri atmaktı.

Savunmadayken sorun yok, ama vurduğunuzda ‘Adamım, bu biraz hızlıydı’ gibi” dedi Goldschmidt.

Mikolas ilk yarıdan atladığı anda oyuna böyle bir hız kazandırdı. Vladimir Guerrero Jr., maçın ikinci vuruşunu skor merkezine itmek için Mikulas’ın beş kulvarını kullandı. Bir an önce çıkmaza giren Mikulas, Blue Jay’leri hücumlarla doldurmaya başlar ve asla durmaz. İlk yarıyı koşuya izin vermeden bitirmek için bir sinek ve vuruş yaptı. Mikulas daha sonra karşılaştığı 13 vurucudan 12’sini emekli etti.

Bu muhaliflerden sekizi topu sahadan çıkaramadı.

READ  Canelo Alvarez ve Dmitri Bevol arasındaki mücadelenin sonuçları, öne çıkanlar: Rus şampiyonu Meksikalı yıldızı üzdü

Bu vurucuların çok azı dörtten fazla atış gördü.

Micholas, “İçmek için indiğim veya banyoyu kullandığım ve dışarı çıktığım birkaç yolculuk vardı ve iki oda, iki vuruş gibiydi” dedi. “Eşyalarımı toplayıp tekrar işe dönüyorum. Çok fazla koşu yapmak isterim ama uzun süre hareketsiz kalmak zorunda olmadığım için kendimi iyi hissettiğimde hoşuma gidiyor.”

Mikulas, maçı altıncı istekada yapmak için toplam 20 gerekçeyle altı oyuncuyu emekliye ayırdı. Toplamda sadece 60 atış yaptı ve Blue Jays’i beş atışta golsüz tuttu.

Planı 62 sona erdi.

2017’deki sinyal çalma skandalı sırasında Houston kadrosundaki öne çıkan yeri için plakaya her gelişinde selamlanan Springer, ilk iki maçında tezahüratlarla kulübeye döndü. Micholas, oyunu başlatmak için Springer’a vurdu ve üçüncü vuruşun kontrolünü ele geçirmek için Springer’a vurdu. Springer altıncı vuruşu yönetmeye geldiğinde, geri vurdu. Toronto’nun belirlediği vurucu, sol saha duvarının arkasındaki koltuklara Homer’in solosu için Mikolas’ın 1-0’lık bir slaydını işaretledi. Bu, maçı 1-1 tuttu ve Springer’ın Mikulas ile tepede tekrar ortaya çıktığı yedinci sırada Kardinallerin kararını şekillendirdi.

Genç Mikulas’ın Springer ile maçta dördüncü kez karşılaşma şansı, Jay’in 9 numaralı vurucusu Bradley Zimmer’ı vurduğunda azaldı. bu kuralları taşıyordu. Ve böylece Mikolas’ın 99. adımı sonuncusuydu.

Bu sezon (şimdiye kadar) yedi Kardinalden ilk büyük ligdeki ilk maçına çıkan çaylak Andre Ballante, yedinci vuruşu yapanlardan biriydi. Menajer Oliver Marmol, çaylak baş hafifletici Ryan Helsley ile gittiğini çünkü Helsley’nin Pazartesi günkü kursuyla sınırlı olduğunu ve Palante’nin burada ve bir sonraki vuruşa yakın olabileceğini söyledi.

Pallante yüklü üslerle uğraşmak zorunda kaldı.

Her şey bitmeden önce işleri daha da kötüleştirdi.

Geçen yılki MLB rekoru olan 29 baz yüklü yürüyüşten titremeleri davet eden Pallante, üs yüklü bir gezi için iki kez koşmayı zorladı. Springer beş saha yürüdü. Jays, vuruşta bir vuruş yaptı, ancak iki koşu ve üç yürüyüş nedeniyle bir öne geçti ve koşucuların gidecek başka hiçbir yeri bırakmayan bir vuruş yaptı. Herhangi bir kapasite sınırında olduğu gibi, fazlalık eve gitmelidir.

READ  ABD'li kadın oyuncular ve Amerikan futbolunun eşit ücret ödemesi davası

Kardinal kalabalığı acemilerin çevresine saldırmaya ve oradan ayrılmaya başladı.

Her iki vuruştan sonra, Pallante eve geldi, Kardinaller yedinci vuruşun sonunda eşitlemek için harekete geçti ve yeni gelen oyuncunun vuruşuyla başladı. Juan Ypez, Blue Jays’in liderliğini kesmek için Piraeus’tan tek vuruşta penaltı attı. Binbaşılarda sezonun dördüncü Yepez’i olan Homer, raketini 112,7 mil hızla bıraktı – bu yılın en yüksek çıkış hızı Kardinal Homer için ölçüldü.

Marmol, “Top vuruldu,” dedi.

Başka bir çaylak olan Donovan, onu tek başına takip etti, ardından tur Pire’de hızlandı. Corey Dickerson, muhtemelen beraberlik için koşan Donovan’ı üçüncü kaleye koyarak ve 6 1/3 istekadan sonra Berrios’u oyundan atmayı seçti.

Adam Semper, Prius’u köşelerdeki koşucularla teselli etti ve hızla Harrison Bader’ın arkasına düştü. Kardinallerin 8 numaralı vurucusu Semper Court 3-0’da top alma notunu alamadı, bu yüzden alamadı. Bader, sahayı 3-0 3-3 berabere çevirmek için bir sağa vurdu. Donovan’ı veya bir Tommy Edman dalış aksamını yakalamak gibi keskin bir savunma, onu orada dondurdu ve Cardinals’in ekstra turları Goldschmidt’e beşinci bir vuruş yapması için zorlamasına yardımcı oldu, önceki dört maçında hiçbirinde yapmadığı şeyi yapması için bir şans daha – yarasa. Arka rüzgarı olarak üç vuruş ve beş takım için çift oyun oynadı, ancak hiçbir ipucu göstermedi, esintiye rağmen oldukça kararsız görünüyordu.

Yani, bir fırtına yaratmak için tek şansı olana kadar.

Marmol, “Bu, yapabileceklerinden emin olan bir oyuncu” dedi.