Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

AM En İyi Açıklama Sağlayıcı Kredi Notu Milli Resurance Dirk Anonim Devre; Kredi notları olumsuz sonuçlarla inceleniyor

AM En İyi Açıklama Sağlayıcı Kredi Notu Milli Resurance Dirk Anonim Devre;  Kredi notları olumsuz sonuçlarla inceleniyor

Londra – (iş teli) –AM En İyisi Uzun vadeli ihraççının kredi notu (uzun vadeli ICR) “pp +” (kırmızı)’dan “pp” (kırmızı)’ya düşürüldü ve Milli Resurance Durg Anonim Devre’nin (mili re) finansal güç notu teyid edildi. p (adil). (Türkiye). Aynı zamanda, AM Best bu kredi notlarını (derecelendirmelerini) olumsuz sonuçlarla birlikte gözden geçirdi.

Derecelendirmeler, Millie Ree’nin AM AM’nin yeterli düzeyde artırdığı entegre bilanço gücünü ve bunun yanı sıra yeterli operasyonel performansını, tarafsız iş profilini ve ilgili kurumsal risk yönetimini yansıtmaktadır.

Millie Ree’nin 2021 yılı sonu için denetlenmiş mali tablolarının yayınlanmasını takiben uzun vadeli ICR amortismanı, şirketin Best’in Sermaye İhlalleri Oranı (BCAR) ile ölçülen konsolide riske göre düzeltilmiş kapitalizasyonundaki düşüşü de yansıtıyor. Türkiye’deki ekonomik durum kötüleştikçe, Türk lirası maddi değer kaybını ve yüksek enflasyonu ve Milli Rei’nin varlıkları, kotaları ve yazma riskini önemli ölçüde artırdı.

AM Best’in Türkiye’deki kötüleşen ekonomik durumun Millî Reasürans’ın bilançosu ve geniş kredi tabanı üzerindeki etkisini tam olarak değerlendirmek için zamana ihtiyacı olduğundan, tahminler olumsuz sonuçlarla gözden geçirilmiştir.

Bu haber bülteni, AM Bestin’in web sitesinde yayınlanan kredi notları ile ilgilidir. Bu yayında belirtilen kişisel derecelendirmelerin her birini sağlamaktan sorumlu ofisin ayrıntıları da dahil olmak üzere, yayınla ilgili tüm değerlendirme bilgileri ve ilgili açıklamalar için, bkz. Son derecelendirme işlevi Web sayfası. Kredi notu yorumlarının kullanımı ve sınırlamaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen bkz. En iyi kredi notları için bir rehber. Bestin Kredi Derecelendirmeleri, Bestin Performans Derecelendirmeleri, Bestin Ön Kredi Derecelendirmeleri ve AM Best Dergi Yayınları’nın en iyi kullanımı hakkında bilgi için lütfen bkz. En iyi derecelendirmeleri ve derecelendirmeleri sistematik olarak kullanma kılavuzu.

READ  Gladys Türk Lyle | ErişimNorthGA.com

AM Best, sigorta sektöründe uzmanlaşmış küresel bir kredi derecelendirme kuruluşu, haber yayıncısı ve sigorta veri sağlayıcısıdır. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan şirketin Londra, Amsterdam, Dubai, Hong Kong, Singapur ve Meksika’da bölge ofisleri bulunmakta ve 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Daha fazla bilgi için, bkz www.ambest.com.

Telif Hakkı © 2022 AM En İyi Derecelendirme Hizmetleri, Inc. Ve / veya bağlı ortaklıkları. Her hakkı saklıdır.