Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Amazon, 1 milyondan fazla Lost Ark bot hesabını yasakladı

Amazon, 1 milyondan fazla Lost Ark bot hesabını yasakladı

Popüler Kore MMO Aksiyon RPG Lost Ark, geçen ay uluslararası pazarda piyasaya sürüldü ve piyasaya sürüldü. Smilegate geliştiricisi için alışılmadık bir meydan okuma; Rekor kıran başarı, hem Smilegate hem de Amazon Games franchise lideri Soomin Park için sürpriz oldu. Ekibin resmi bir forum gönderisi, dibe vurmayı “büyüyen bir sorun” olarak kabul etti ve son büyük ölçekli yasak dalgasını detaylandırdı.

“Ekibimiz, botları oyundan belirlemek ve kaldırmak için etkili araçlar ve yöntemler geliştirmek için çok çalıştı. Bu çalışmanın bir sonucu olarak, bugün (3/4) tespit edilen 1 milyondan fazla yasa dışı hesabı oyundan kalıcı olarak kaldıracağız. çalışan botlar olarak” Gönderiyi oku.

Yasağın boyutu göz önüne alındığında, Kayıp Ark ekibi ayrıca bazı masum insanların istemeden sele kapılmış olabileceğini de kaydetti; Bu durumda, destek sitelerine bir bilet göndermek sorunu çözecektir.

Ekip, hile konusundaki mutlak konumlarını vurgulamaya devam etti. Tüm endişelerimizi gidermek için Smilegate, Lost Ark’ı olabildiğince adil ve eğlenceli hale getirme konusundaki kararlılığı konusunda bize güvence verdi. Oyun, uzun kuyruk nedeniyle Steam’de olumludan karışık bir reytinge gitti, ancak resmi hesaba yönelik son Twitter yorumları, bu sorunun çok iyileştiğini gösteriyor.

“İleriye dönük olarak, dolandırıcılık önleme araçlarımızı genişletmeyi, bot tanıma yöntemlerini iyileştirmeyi ve gerektiği kadar sıklıkta daha fazla yasaklama dalgası başlatmayı içeren Lost Ark’taki sahtekarlığı ve kötü niyetli davranışları büyük ölçekte tespit etmek ve kaldırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Lost Ark, Steam’de tarihi bir zirve gördü; Aynı anda 1,3 milyon oyuncu rekoru ile platformda en çok oynanan ikinci oyun oldu.