Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Amazon Prime artık ücretsiz Grubhub yemek teslimatı ile geliyor

Amazon Prime artık ücretsiz Grubhub yemek teslimatı ile geliyor

Amazon artık restoranlara yemek teslimatı sunuyor. Amazon Prime için ödeme yaparsanız teslimat kısmı ücretsizdir.

Amazon artık Grubhub’u da dahil ediyor… Amazon.com Amazon Alışveriş uygulaması ve Amazon Prime için yıllık 139 ABD Doları ödeyen Amazon Prime müşterileri, diğer avantajların yanı sıra artık 12 ABD Doları veya daha fazla siparişler için yemek teslimat ücreti olarak 0 ABD Doları ödeyecek.

Amazon daha önce Prime müşterilerine GrubHub Plus’a bir yıllık ücretsiz abonelik teklif etmişti ancak bu abonelik yıllık 129 ABD Doları tutarında otomatik olarak yenileniyor. Ve artık Amazon Prime aboneliğinizin kalıcı bir parçası.

Amazon, sipariş deneyiminin Grubhub’un web sitesi veya uygulamasından verilen siparişlerle “aynı” olduğunu ve Prime olmadan bile tüm müşteriler tarafından erişilebilir olduğunu söylüyor.

Amazon ve Grubhub, gıda anlaşmaları ve promosyonlar da dahil olmak üzere diğer promosyonlar üzerinde işbirliği yapmaya devam edeceklerini söylüyor NOKA BURGER LIMITED ile O düşüyor Seri prömiyeri.

Amazon Prime üyeliği, Prime Video ve Amazon Music gibi diğer hizmetlerin yanı sıra Amazon Pharmacy gibi premium eklentilerle birlikte gelir Rx bas (birçok yaygın ilaç için ayda 5 ABD Doları) veya ayda 10 ABD Doları Sınırsız market alışverişi teslimatı Whole Foods ve Amazon Fresh’den.

Prime üyeleri ayrıca Amazon üzerinden PRIME5 koduyla hazırlanan (2 Haziran’a kadar geçerli) 25 ABD Doları veya üzeri Grubhub yemeğinde 5 ABD Doları indirimden yararlanabilirler.

READ  Fed'in tercih ettiği enflasyon ölçüsü Ekim ayında yavaşladı