Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Amazon Prime Erken Erişim İndirmeleri – PS5 ve PS4 oyunları, konsolları, SSD’ler, 4K TV’ler ve daha fazlası için en iyi fırsatlar

Amazon Prime Erken Erişim İndirmeleri - PS5 ve PS4 oyunları, konsolları, SSD'ler, 4K TV'ler ve daha fazlası için en iyi fırsatlar

Modernizasyon: Amazon satışlarının ikinci ve son günündeyiz, daha da büyük fırsatlar gelecek. Gün boyunca bu kılavuzu izleyecek ve yeni fırsatlar ekleyeceğiz, ancak indirim bu gece sona ermeden önce gözünüze çarpan her şeye atladığınızdan emin olun.


Orijinal makale: Amazon Prime Day’i duydunuz, bu yüzden hazır olun Amazon Prime Erken Erişim Satışı – Mega perakendeciden yepyeni bir etkinlik şimdi yayında!

Satış, 11 Ekim Salı ve 12 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek ve bazı teklifler içeriyor. PlayStation oyunlarında büyük indirimleraksesuarlar, depolama çözümleri, 4K TV’ler ve daha fazlası. En iyi fırsatları çıktıkça burada kılavuzda vurgulayacağız, bu yüzden sayfayı favorilere eklediğinizden ve etkinlik boyunca tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Ayrıca bir dosya seçtiğinizden emin olun. Amazon Prime Ücretsiz Deneme Üye değilseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak!

Lütfen bu sayfadaki bazı harici bağlantıların bağlı kuruluş bağlantıları olduğunu unutmayın; bu, onlara tıklayıp bir satın alma işlemi yaparsanız, satışın küçük bir yüzdesini alabileceğimiz anlamına gelir. Lütfen oku FTC Açıklaması daha fazla bilgi için.

Amazon Prime: Ücretsiz Deneme Sürümü Alın

Amazon Prime satışları, yalnızca perakendeci Prime hizmetine abone olanlara açıktır. Zaten bir üyeliğiniz varsa, hemen tasarruf edebileceksiniz, ancak yoksa endişelenmeyin.

30 günlük ücretsiz deneme süresi olanlar (yenilenmeden önce iptal etmeyi unutmayın) eğlenceye katılabilir ve tüm fırsatlara erişebilir. İşte ihtiyacınız olan bağlantılar:

Sizin için geçerliyse, Prime Student Experience’a göz atmayı da düşünebilirsiniz: Biz / İngiltere.

Amazon Prime 2022 Erken Erişim İndirimi: Tüm PS5 ve PS4 Fırsatları

Amazon Prime Early Access şu anda satışta, bu yüzden PS5 ve PS4’te mevcut olan en iyi fırsatlar burada.

Her birkaç dakikada bir yeni fırsatlar eklenir, bu nedenle en iyi seçimlerimizi görmek için kaydırmaya devam edin veya en son tasarruflara buradan göz atın: Bugün Amazon Oyun Fırsatları (ABD) | Bugün Amazon Oyunları Fırsatları (İngiltere)

PS5 oyunları

ABD Teklifleri

İngiltere anlaşmaları

PS4 oyunları

ABD Teklifleri

İngiltere anlaşmaları

DualSense PS5 Kontrol Cihazları ve Aksesuarları

ABD Teklifleri

İngiltere anlaşmaları

PS5 SSD’ler – Konsol Depolama Alanınızı Genişletin

PS5 SSD’ler hakkında tavsiye mi arıyorsunuz? amorti Eksiksiz rehberimiz.

ABD Teklifleri

İngiltere anlaşmaları

Harici sabit diskler

ABD Teklifleri

İngiltere anlaşmaları

4K TV’ler

ABD Teklifleri

İngiltere anlaşmaları

PSVR donanım paketleri

kulaklık

ABD Teklifleri

İngiltere anlaşmaları

PS5, PS4 yarış aksesuarları

ABD Teklifleri

İngiltere anlaşmaları

Görev 2 VR Kulaklık

PlayStation olmayabilir, ancak Amazon Early Access’in öne çıkan özelliklerinden biri, şüphesiz sanal gerçekliğinizle gerçekten ilgilenenlerin ilgisini çekecek olan Quest 2’dir. Sadece çok sınırlı bir süre için indirimli olacaklar, o yüzden ilgileniyorsanız bunu alın:

READ  Round Up: Önizlemeler Pokémon Scarlet & Violet'te