Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Amazon PS5 Bugün Yeniden Stok: Nasıl Edinilir

Amazon PS5 Bugün Yeniden Stok: Nasıl Edinilir

Mağazalara girmesinden bu yana yaklaşık bir buçuk yıl PlayStation 5 Hala zor. Ancak bu günlerde konsol satın alma fırsatları daha sık ortaya çıkıyor ve bir sonraki en iyi çekim bugün (30 Mart) Amazon’da. PS5 Dijital Sürümü 11:00 EST’den itibaren satışa sunulacak.

Perakendeci, Amazon Prime üyelerinin bu stok için “öncelikli erişime” sahip olacağını belirtiyor; bu nedenle, gerçek inişte mümkün olan en iyi çekimi istiyorsanız, bir aylık Prime için kaydolmak isteyebilirsiniz. Amazon Prime maliyetleri Ayda 14,99 ABD Doları veya yılda 139 ABD DolarıVe hizmette yeniyseniz, 30 günlük ücretsiz deneme alabilirsiniz.

399$’lık PS5 Digital Edition, sınırlı bir süre için bugün Amazon’da satışa sunulacak.

Amazon’un sadece 399$ teklif edeceğini de belirtmekte fayda var. PS5 Dijital Sürümüişlevsel olarak 499 ABD Doları ile aynıdır PS5 Ancak fiziksel medyayı oynatmak için bir sürücüden yoksundur. İkisi arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizde okuyabilirsiniz. PS5 Disk ve PS5 Digital Edition karşılaştırması karşılaştırmak.

Bir Prime hesabına kaydolmanın yanı sıra, buradaki genel PS5 stok yenileme ipucumuzu izlemenizi öneririz. Amazon’da önceden bir mağaza ödeme seçeneğiniz olduğundan emin olun, böylece bir konsol satın almaya çalışırken kredi kartı numaranızı girmek için değerli saniyelerinizi boşa harcamayın. Bazı insanlar başarı bildiriyor PS5’i Amazon İstek Listelerine Eklemek Yeniden stoklamadan önce, Konsolu İstek Listenizden sepetinize eklemenin, sık sık eleştirilen mağaza sayfasından bunu yapmaya çalışmaktan daha hızlı olabileceğini iddia edin.

Demişken, kolay pes etmeyin. Hevesli alışveriş yapanların artması nedeniyle çoğu çevrimiçi mağaza web sitesi yeniden stoklama yaparken dağınık hale gelir, bu nedenle sistem hemen görünmezse güncellemeyi ve birkaç dakikalığına tekrar kontrol etmenizi öneririz. Ve bu açılışta başarılı olamazsanız, tüm büyük perakendecileri de takip etmeniz gerekecek – hedefleme özellikle Bu hafta stok yenileme eğiliminde. Ayrıca, hisse senedi genellikle Best Buy’da görünür ve Walmart oldukça düzenli.

READ  Microsoft, oyunlar için yeni Xbox reklam teknolojisi yaratıyor

Stok yenileme oyunu oynamaktan sıkıldıysanız, bunu her zaman yapabilirsiniz. Çok daha ucuz ve satın alınması daha kolay olan mükemmel bir alternatif olan Xbox Series S’yi düşünün. Ancak yeni bir PlayStation almayı taahhüt edenler için, size mutlu bir av diliyoruz.