Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Amy Robach ve TJ Holmes Yeni Podcast’te ABC ve GMA’nın Çıkışını Açıkladı – The Hollywood Reporter

Amy Robach ve TJ Holmes Yeni Podcast’te ABC ve GMA’nın Çıkışını Açıkladı – The Hollywood Reporter

ABC News’in, kişisel ilişkilerinin kamuya açıklanmasının ardından onları ilk kez uzaklaştırmasından bir yıl sonra, Amy Robach ve TJ Holmes, olanlar hakkında konuşuyor.

Çift, iHeartMedia’nın yeni podcast’inin ilk bölümünde ilişkilerini ve ardından ABC’den ayrılmalarını anlattı. Amy ve TJ

Holmes ve Robach elbette ortak dayanaklardı GMA3ABC’nin sabah şovunun öğleden sonraki yan ürünü Günaydın Amerika. Yaklaşık bir yıl önce bir tabloid ikilinin bir ilişki içinde olduğunu ortaya çıkardı ve ABC News başkanı Kim Goodwin, kanalın tepkiyi öğrenmesi üzerine ikilinin programdan “geçici olarak” çekileceğini duyurdu.

ABC sonunda bu yılın Ocak ayında Robach ve Holmes ile yollarını ayırdı ve bir sözcü şunu söyledi: “Hepimiz, herkesin yoluna devam etmesinin en iyisi olduğu konusunda hemfikirdik.”

Holmes, “Bence Amy ve TJ olarak ne olduğumuzu özetlemenin en iyi yolu, birbirimizi sevdiğimiz için sevdiğimiz işleri kaybeden insanlar olmamızdır” dedi. Podcast’te Salı günü. “İşte mesele bu.”

Holmes, podcast’in ismiyle ilgili fikirlerden birinin “Daha Az Skandal” olduğunu söyledi çünkü bu, skandal olmayan bir skandaldı.

Robach ve Holmes, pek çok “ana akım” haber kaynağının, her ikisinin de boşandığını öğrendiğinde ilişkileri hakkında haber yapmamayı seçtiğini, ancak tabloid haberin ABC News’in onları uzaklaştırma yönünde talihsiz bir karar almasına yol açtığını söyledi.

“Her birimiz patronlarımızdan bu kararı verdiklerini söyleyen bir telefon aldık – ve onlar da herhangi bir şirket politikasını ihlal etmediğimizi yinelediler – ancak dikkat dağıtıcı bir hale geldiğimiz için, geçici olarak bu kararı vermelerinin en iyisi olacağını düşündüler. Ortamı sakinleştirmek için bizi yayından kaldırdılar” diye anımsıyor Robach: “Dedim ki… Eğer bizi yayından kaldırırsanız bu bir hikaye olacak, lütfen bunu yapmayın.”

READ  Capitol FN Meka'yı Düşürdü, İçeridekiler Etiketin İmza İçin Çeşitlilik Eksikliğini Suçluyor

Holmes, “O sabah o ağa geri dönmeyeceğimizi biliyorduk” diye ekledi. “Telefon görüşmesinin sorunu çözdüğünü biliyorduk, çünkü bundan geri dönemezsiniz.”

Robach, “Kendimi hasta hissettim çünkü bu duyuru yapılır yapılmaz ne olacağını biliyorduk” diye devam etti.

Robach, planlarının boşanmayı sonuçlandırmak, ardından ABC yönetimine ve kamuoyuna çift olduklarını söylemek olduğunu ancak tabloid raporunun onları bunu yapmaya zorladığını söyledi. Holmes, medyadaki bazı haberlerin onları “zina yapan” olarak gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Robach, “Ocak ayında gidip yönetime çift olduğumuzu açıklayacağımızı düşündük… Aslında bunu yapmayı daha önce konuşmuştuk” diye anımsıyor Robach. “Fotoğraflar çıkmadan hemen önce şunu düşündük: Onlara neler olduğunu anlatalım mı? Ve ‘Hadi şu boşanmaları halledelim, sonra da bunu yapalım’ diye düşündük.” Ama bunu yapmaya niyetimiz vardı ve yapmadık. İnanın ve hâlâ bir şey yaptığımıza inandığımızı sanmıyorum.Teknik olarak yanlış.

Holmes, “Boşanmayla ilgili açıklamalar yaparsak ve insanlar çıktığımızı öğrenirse kaşlarını kaldırıp ‘Ah, bu hâlâ ilginç bir konu’ derler” diye ekledi. “Fakat bunu bu şekilde yaparak, ‘Morning Show Yıldızları Askıya Alındı’ diyebildiklerinde hikaye ana akım haline geldi. Bu artık ilişkili olduğumuz marka nedeniyle büyük bir hikaye. Bu çok büyük bir olay. Bunun olacağını biliyorduk. büyük bir olay.”

Ancak Holmes, başlangıçta ilişkilerinin ulusal bir haber düzeyine yükseleceğini düşünmediğini ekledi ve bunun, ikilemde kalmalarından kaynaklandığını kabul etti. GMA Bazı konularda daha net olması gerektiği ortaya çıktı.

Holmes, “Bu dünyada, bulunduğumuz programla bağlantılı olarak bu sadece tuhaf, heyecan verici bir hikaye” dedi. “Ve bunu kimsenin bizim ne yaptığımızı umursayacağını bu şekilde düşündüğümüzü sanmıyorum.”