Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ana de Armas, Blonde galasından önce Venedik Film Festivali’nde uzun bir gösterim yapıyor

Büyük hafta: Ana de Armas, sarışın filmi Marilyn Monroe'nun galası öncesinde Salı günü Venedik Film Festivali'nde şık gardırop görünümlerinden birini sergiledi.

Merakla beklenen sarışın filmi Marilyn Monroe Venedik Film Festivali’nde gösterileceği için Çarşamba günü önünde büyük bir gün var.

Ve Salı günü Ana de Armas, filmin Netflix fragmanını yayınlarken festivaldeki şık gardırop görünümlerinden birini sergiledi.

Çarpıcı oyuncu, ünlü şehirde toplanan hayranlarına el sallarken, lacivert pantolon ve uyumlu bir ceketle göz kamaştırdı.

Büyük hafta: Ana de Armas, sarışın filmi Marilyn Monroe’nun galası öncesinde Salı günü Venedik Film Festivali’nde şık gardırop görünümlerinden birini sergiledi.

Anna şort takımına bir çift ince topuklu ayakkabı ve altın madalyalı bir kolye taktı.

Bir deniz taksisinden atladıktan sonra, seyirci kalabalığını selamlarken çok neşeli görünüyordu.

96 Venedik Uluslararası Film Festivali’ne ev sahipliği yapacak “Anna” Marilyn Monroe’nun biyografisi “Anna”nın dünya prömiyeri, Çarşamba gecesi.

Andrew Dominic tarafından yazılan ve yönetilen ve yazar Joyce Carol Oates’in 2000 yılındaki aynı adlı romanından uyarlanan dram, ilk başrolünü simgeleyen ikonun yaşamının kurgusal bir anlatımıdır.

Şık Görünüm: Çarpıcı aktris, Netflix filminin promosunda fotoğraflar için poz verirken bir çift lacivert pantolon ve uyumlu bir ceketle göz kamaştırdı.

Şık Görünüm: Çarpıcı aktris, Netflix filminin promosunda fotoğraflar için poz verirken bir çift lacivert pantolon ve uyumlu bir ceketle göz kamaştırdı.

Akış devi 28 Temmuz’da fragmanı bıraktığında, Twitter kullanıcıları Anna’nın ses tonunu “korkunç” olarak eleştirdi ve bazıları “Marilyn Monroe’ya benzemiyor” dedi.

2015’te yalnızca İngilizce öğrenen Anna, tepkilere yanıt olarak “Marilyn’i veya filmlerini tanıyarak büyümediğini” itiraf etti.

Andrew’un kendine güveni ve başarı şansıyla gurur duyuyorum. Kübalı veya Amerikalı bir aktris gibi hissedin, herkes baskıyı hissetmeli.

Dokuz ay boyunca lehçe koçu Jessica Drake ile çalışan Anna, “Bunu kopyalamak benim işim değildi” diye savundu.

Duygularıyla, yolculuğuyla, güvensizlikleriyle, sesiyle, gerçekten bir sesi olmadığı için ilgilendim.”

Blonde, Marilyn Monroe Estate tarafından tam lisanslı olmasa da, Anna’nın performansı erkenden iyi karşılandı.

Monroe Emlak Temsilcisi Mark Rosen’a söyle türlü 1 Ağustos: “Anna harika bir oyunculuk seçimiydi çünkü Marilyn’in cazibesini, insanlığını ve kırılganlığını bünyesinde barındırıyor.”

Ayrıca oyuncu kadrosunu koruyan iki kez Akademi Ödülü sahibi Brad Pitt, Blonde’un altı sertifikalı yapımcısından biri.

The Leading Lady: 96. Venedik Uluslararası Film Festivali, Çarşamba akşamı Anna Marilyn Monroe'nun otobiyografik sarışın filminin galasına ev sahipliği yapacak.

The Leading Lady: 96. Venedik Uluslararası Film Festivali, Çarşamba akşamı Anna Marilyn Monroe’nun otobiyografik sarışın filminin galasına ev sahipliği yapacak.

Yeni rol bekleniyor: İlk başrolünü işaretleyen drama, Andrew Dominic tarafından yazılan ve yönetilen ve 2000 romanından uyarlanan ikonun hayatı hakkında kurgusal bir hikaye.

Yeni rol bekleniyor: İlk başrolünü işaretleyen drama, Andrew Dominic tarafından yazılan ve yönetilen ve 2000 romanından uyarlanan ikonun hayatı hakkında kurgusal bir hikaye.

Onun içinde harika. Plan B Entertainment kurucu ortağı şunları söyledi: “Bu doldurması zor bir elbise. ET 1 Ağustos’ta.

Yapımı 10 yıl oldu. Anna’yı bulana kadar bitiş çizgisini geçemedik.

sarışın yazar Joyce Carol Oates Ve Jamie Lee Curtis Babası Tony Curtis (Michael Massini canlandırıyor) Monroe ile Some Like It Hot’ta birlikte rol aldı – filmi gördü ve tamamen kabul etti.

Başrol: Anna rol hakkında şunları söyledi: 'Andrew'un özgüveninden ve başarı şansından gurur duyuyorum.  Kübalı ya da Amerikalı bir aktris gibi hissedin, herkes baskı hissetmeli'

Başrol: Anna rol hakkında şunları söyledi: ‘Andrew’un özgüveninden ve başarı şansından gurur duyuyorum. Kübalı ya da Amerikalı bir aktris gibi hissedin, herkes baskı hissetmeli’

Knives Out’ta Anna ile birlikte rol alan Curtis, filmin erken bir klibini gördüğünü ve “yere düştüğünü” söyledi. İnanamadım. Anna tamamen gitti. Marilyn’di.

Geçen Şubat, Sarışın yönetmen Andrew Dominic erken tepkinin “hoş bir seyirci sorunu” olduğunu söyledi ve “kimsenin şikayet etmeyeceği tek şeyin Anna’nın performansı olduğunu” vurguladı.

“Bu Marilyn Monroe hakkında bir NC-17 filmi, istediğiniz gibi değil mi?” 54 yaşındaki kivi menajeri söyledi monitör Uluslararası.

READ  The Vampire Diaries, Nina Dobrev'in Ayrılmasına Nasıl Neden Olmuştur?

“Gidip Marilyn Monroe hikayesinin NC-17 versiyonunu görmek istiyorum.”

Yıldız atışı:.  Adrien Brody (Anna ile filmde Arthur Miller olarak resmedildi), Bobby Cannavale, Xavier Samuel ve Julian Nicholson da yardımcı rollerde yer alıyor.

Yıldız atışı:. Adrien Brody (Anna ile filmde Arthur Miller olarak resmedildi), Bobby Cannavale, Xavier Samuel ve Julian Nicholson da yardımcı rollerde yer alıyor.

Şık görünüyor: Adrien Salı günü festivalde de görüldü

Şık görünüyor: Adrien Salı günü festivalde de görüldü