Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Android 15 duvar kağıdı seçici, AI duvar kağıtlarını paylaşmanıza izin verebilir

Android 15 duvar kağıdı seçici, AI duvar kağıtlarını paylaşmanıza izin verebilir

Android 15 Beta 3, Pixel 8+ üzerinde oluşturduğunuz AI duvar kağıtlarını paylaşmanıza olanak tanıyan yeni bir duvar kağıdı seçiciyi kullanıma sunuyor.

Android 15’in duvar kağıdı seçici/düzenleyicisi, kart tabanlı bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla kilit ekranı ile ana ekran arasında ayrım yapma konusunda daha iyi bir iş çıkarıyor. Dokunduğunuzda, ayar yapmak için yakınlaştırabileceğiniz/uzaklaştırabileceğiniz, alttaki iki düğme olmadan tam ekran önizlemeye yönlendirilirsiniz.

Kart görünümüne dönmek için sağ üst köşedeki onay işaretine dokunun. “Duvar kağıdını ayarla”, onu her iki yüzeye mi yoksa özellikle yalnızca bir yüzeye mi uygulamak istediğinizi seçebileceğiniz son adımdır. Daha önce olduğu gibi bağımsız duvar kağıtları ayarlamak için işlemi tekrarlayabilirsiniz. (Bu işlemin biraz basitleştirilmesi faydalı olacaktır.)

Bu yeni kart kullanıcı arayüzü, dahili ekran önizlemesini göstermek için Pixel Fold’da özellikle güzel.

Yapay Zeka Duvar Kağıtlarıyla Etkileşimde Bulunurken (h/t @the_husbandalorian Konular’da), alttaki Kalem ve Paylaş düğmelerini göreceksiniz. Düzenleme simgesi, istemi hızlı bir şekilde değiştirmeye yönelik mevcut bir özelliktir ancak paylaşım, bu üretken duvar kağıtları için yenidir. Bu özellik Emoji Workshop’ta zaten mevcut ve kullanıcılardan gelen büyük talebi karşılayacak.

Beta 3’ten itibaren sistem paylaşım sayfasını açabilirsiniz ancak duvar kağıdı dosyası artık indirilemez veya yüklenemez.

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

READ  NVIDIA'nın yeni nesil Ada AD102 GPU'lu 900W grafik kartını test ettiği söyleniyor