Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni Marvel vs. Capcom oyunu Xbox’ı altüst ediyor

Yeni Marvel vs. Capcom oyunu Xbox’ı altüst ediyor

Capcom

“Marvel vs. Capcom” oyun serisinin hayranları, geçtiğimiz günlerde duyurulan ve diğerleriyle birlikte Xbox’a gelmeyeceği açıklanan “Marvel vs. Capcom Fighting Collection”a öfkeyle tepki gösterdi.

Koleksiyon Salı günkü Nintendo Direct gösterisi sırasında duyuruldu ve Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PC’de piyasaya sürülecek ancak şu ana kadar Microsoft’un konsolları hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Capcom’un bunu neden Xbox’ta yayınlamadığı belli değil, ancak Yaz Oyun Festivali etkinlikleri sırasında duyurulan ve Xbox platformunu da atladıklarını doğrulayan birkaç oyunun ardından geliyor.

O dönemde duyurunun ardından “Xbox Yok” hashtag’i popüler hale geldi. Kullanıcıların belirttiği gibi Capcom’un önceki koleksiyonları da her zaman Xbox’ta yer alıyordu, bu yüzden bunun neden farklı olduğunu merak ediyorlar.

Başka bir Capcom oyunu grubu olan “Ace Attorney” oyunlarının da Xbox’a geleceğinin duyurulması özellikle kafa karıştırıcı.

“Marvel vs Capcom Fighting Koleksiyonu” şu altı oyunu içerecek: “X-Men Children of the Atom”, “Marvel Super Heroes X-Men vs. Street Fighter”, “Marvel Super Heroes vs. Street Fighter” ve “Marvel Super Heroes vs. Street Fighter” Marvel Street Fighter’a Karşı. Capcom Süper Kahramanların Çatışması, Marvel vs. Capcom 2 Yeni Kahramanlar Çağı ve Punisher.

Koleksiyonun sonbaharda platformlarında yayınlanması planlanıyor.

kaynak: VGC

READ  [Video] Galaxy S22 One UI 5.0 için üçüncü beta güncellemesindeki yenilikler neler?