Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Andy Cohen, Prens William ve Rose Hanbury'nin ilişkisi hakkındaki söylentileri artırdı

Andy Cohen, Prens William ve Rose Hanbury'nin ilişkisi hakkındaki söylentileri artırdı

Kraliyet Ailesi

“Gerçek Ev Kadınları” kim? Kendini “Komplo Kate” ilan eden Andy Cohen, bugünlerde tamamen kraliyet dramasıyla ilgili.

Programının Cuma günkü bölümünde Kate Middleton komplo teorilerinden bahsederken “Babanın Günlükleri Podcast” Bravo yöneticisi, Prens William ve Leydi Rose Hanbury'nin Galler Prensesi'nin aylarca süren spot ışıklarından uzak kalmasıyla bir ilgisi olduğu yönündeki spekülasyonlara değindi.

Cohen, 2019'da William ve Cholmondeley'li Markiz Hanım hakkında yeniden ortaya çıkan söylentilere atıfta bulunarak, “Her şey, ilişki yaşadığı ve ilişki yaşadığı iddia edilen Leydi Rose'a kadar uzanıyor gibi görünüyor” dedi.

Andy Cohen, Prens William ve Leydi Rose Hanbury'nin ilişki söylentileri hakkında yorum yaptı. SiriusXM için Getty Images
Bravo yöneticisi Perşembe günü yaptığı podcast'te 2019 hakkındaki spekülasyonların yeniden ortaya çıktığını söyledi. SiriusXM için Getty Images
William'a “babasının oğlu” adını verdi. TheImageDirect.com

“Onun kestiğini unutma [Middleton] 55 yaşındaki Watch What Happens Live sunucusu, “Yıllarca çıktıktan ve bir süre yabani yulaf ektikten sonra ona geri döndüler” diye devam etti.

Cohen, 41 yaşındaki William'ı “babası” olarak tanımlamaya devam etti. [son]Kral Charles III ayrıca Prenses Diana'yı şu anki eşi Kraliçe Camilla ile aldattı.

Ancak Hanbury, avukatı aracılığıyla sadakatsizlik söylentilerinin “tamamen yanlış” olduğunu söyledi.

Cohen, Kate Middleton'un son komplo teorilerinin tamamının hile iddialarına dayandığını iddia etti. Ashley Crowden/Shutterstock
William'ın bir zamanlar hatırladığı gibi “ekmek”.[ing] Yulaf” Middleton ile ilişkisinde bir kopuş sırasında. Getty Images
Hanbury, avukatı aracılığıyla söylentilerin “tamamen yanlış” olduğunu söyledi. Getty Images

Kensington Palace'ın geçen Ocak ayında karın ameliyatından sonra iyileştiğini duyurmasından bu yana sosyal medya kullanıcıları Middleton'un sağlığını merak ediyordu.

Paskalya sonrasına kadar kamuoyunun gözüne dönmesi beklenmese de, 42 yaşındaki Galler Prensesi, kendisinin ve çocuklarının Birleşik Krallık'ta yoğun bir şekilde düzenlenmiş Anneler Günü fotoğrafıyla ilgili endişelerin ardından geçen hafta sonu Windsor'daki bir çiftlikte fotoğraflandı. üç.

Pazartesi günü pazardaki çiftçilerin fotoğraflarına yanıt olarak “Bu Kate değil” tweetiyle manşetlere çıkan Cohen, Cuma günü yaptığı podcast'te “bunların eski fotoğraflar olduğunu” doğruladı.

Cohen ayrıca Middleton'daki çiftlik gezisinin “yalan” olduğu yönündeki teorileri de vurguladı. Yaşananları canlı izleyin! / Bravo TV
Yayılan fotoğrafların “eski” olduğu konusunda ısrar etti. SiriusXM için Getty Images

“Bunlar çiftlik standındaki resimler değildi. … Bu resimlerdeki yorumlar, Kate'in fotoğrafı geçen ağustos ayında çektiğini söylüyor falan filan. Bu bir yalan.”

READ  Bu yaz Cleveland Browns Stadyumu'na bir çift Rock & Roll Onur Listesi üyesi geliyor

“The Sun, futbol maçını izledikten sonra çocuklarla birlikte çiftlik tribününde mutlu ve sağlıklı göründüğünü söyledi ancak futbol maçında ya da çiftlik tribününde kimse yoktu” [saw her]”Ve ah, bu tamamen inandırıcı.” “Sen de yemek borusu ameliyatından sonra iyileşiyor musun yoksa oyunlara ve çiftlik standına mı gideceksin? Hangisi?”

Cohen, skandalı “o kadar tuhaf” olarak nitelendirdi ki “Twitter'daki tüm teorileri” okumak zorunda kaldı.

Cohen, halka açık fotoğraf eksikliğini “inanılmaz” olarak nitelendirdi. Jane Barlow/WPA Havuzu/Shutterstock
Windsor gezisi, Middleton'un karın ameliyatından bu yana yaptığı ilk geziydi. Ashley Crowden/Shutterstock

Emmy kazananı, 75 yaşındaki Charles'ı da bu karışıma dahil etti ve Şubat ayında kanser tanısının açıklanmasından bu yana “kahrolası tuhaf adam nerede?” diye sordu.

Cohen, yıllar boyunca Meghan Markle hakkında çıkan “acımasız” manşetlerden sonra bunun adil bir oyun olduğuna inandığı kraliyet ailesi hakkında komplo teorileri yayan tek ünlü değil.

Real Housewives of Orange County'nin başrol oyuncusu Meghan King, Middleton'un nerede olduğu hakkındaki gerçeği öğrenmek için bir medyum bile tuttu; medyum, prensesin bir “ilişkisi” olduğunu ve ameliyat olduğunda “daha kötü” bir şey olduğunu iddia etti.

Galler Prensesi'nin Paskalya'dan sonra tekrar kamuoyuna dönmesi bekleniyor. Stok mücadelesi
Son zamanlarda yoğun bir şekilde düzenlenmiş Anneler Günü fotoğrafıyla dilleri sallamaya başladı. Galler Prensi/Kensington Ballack/Mega

Middleton'ın temsilcisi, geçen ay Sayfa 6'ya özel olarak prensin “iyi durumda” olduğunu söylerken, William'ın sözcüsü Galler Prensi'nin “sosyal medyaya değil işe” odaklandığını söyledi.

Middleton ayrıca bu ayın başlarında Anneler Günü fotoğrafı için özür diledi.

X'e şunları yazdı: “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de ara sıra düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız aile fotoğrafının yol açtığı karışıklık için özürlerimi sunmak istedim.”

altında dosyalanmış

Şeyler
,

Andy Cohen
,

Hile
,

Kate Middleton
,

Kral III.Charles
,

Prens William
,

Prenses Diana
,

Kraliçe Camilla
,

Söylentiler
,

Skandallar
,
03/22/24

Daha fazla yükle…