Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Guggenheim, Beyoncé'nin Kovboy Carter'ın müzede tanıtımına “izin vermedi”

Guggenheim, Beyoncé'nin Kovboy Carter'ın müzede tanıtımına “izin vermedi”

Beyoncé'nin yakında çıkacak albümünün tanıtımı Kovboy Carter Albüm, beklenen çıkışından yaklaşık bir hafta önce, Çarşamba gecesi New York City müzelerine ulaştı.

29 Mart'ta piyasaya sürülmesi planlanan albümün reklamları aralarında Guggenheim Müzesi, Whitney Müzesi, New Museum ve Sanat ve Tasarım Müzesi'nin de bulunduğu pek çok müzede sergilendi.

Ancak Guggenheim bir açıklama paylaştı. sanat Haberleri Kurumun “bu aktivasyondan haberi yoktu ve izin vermedi.” Ancak, Beyoncé ve sadık hayranları da dahil olmak üzere halkı, sergisinin büyük açılışını kutlamak için ikonik binanın cephesinde sanatçı Jenny Holzer'in performanslarını sergileyeceğimiz 16-20 Mayıs tarihleri ​​arasında müzeyi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Guggenheim Müzesi'nin dış cephesinde yer alan tanıtımda “Bu bir country albümü değil. Bu bir country albümü.” Bu, Beyoncé'nin albümü, albümün adı ve çıkış tarihiyle birlikte. Bu satırlar, Grammy Ödüllü şarkıcının bu hafta başında Instagram'da paylaştığı gönderiye gönderme yapıyor; bu gönderide, şarkıcının bu şarkının yaratılmasına neyin yol açtığı konusunda samimi olduğu ortaya çıktı. İkinci yasa: Kovboy Carter Daha önce country müzik türünde “hoş karşılanma” hissetmemiştim.

Çarşamba günü Beyoncé, Instagram hesabında Guggenheim Müzesi'nin koordinatlarını paylaşarak yeni albümün promosyonlarının ipuçlarını verdi. Diğer müzelerin de olduğu bildirildi Kovboy Carter Kapak fotoğrafı Binalarının cephelerine yansıtılıyor.

Hayranlar, reklamların fotoğraflarını paylaşmak için hızla sosyal medyaya yöneldi; Guggenheim da Perşembe sabahı resmi Instagram hesabında bir gönderi paylaşarak bunu kabul etti ve şunları ekledi: “Hey @beyonce! [bee emoji]”.

Bazı hayranlar ayrıca albümün Guggenheim Müzesi dışındaki sergilenmesinin devam eden “” başlıklı sergiyle bağlantılı olduğunu öne sürdü.Karanlığa Gitmek: Görüşün Sınırındaki Çağdaş Form“Çoğunluğu siyahi ve yarıdan fazlası kadın olan 28 sanatçıdan oluşan bir grubun 100'den fazla eseri sergileniyor.”

READ  Gwyneth Paltrow kayak davası güncellemeleri: Utah kayak kazası duruşması başlarken Goop mogul 'bilinçli ihmal' ile suçlandı

Bu haftanın başlarında New York'ta bir başka ünlü bina açıldı. Empire State binası – Hazır olduğunu da belirtti Kovboy Carter Beyoncé'nin sosyal medya tanıtımına Empire State Binası'nın tepesinde photoshoplu kovboy şapkasıyla yanıt vererek.

İkinci yasa: Kovboy Carter Rekor kıran 2022 albümünün devamı niteliğindedir. Rönesans.