Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Angela Bassett, Jamie Lee Curtis’in En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ını kazanmasının ardından verdiği “gerçek” tepki için övgü aldı.

Angela Bassett, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde Jamie Lee Curtis ile kazandığı sürpriz galibiyetin ardından Akademi Ödülleri’nde küçümsendi.

2023 töreninde, Her şey her yerde aynı anda Aktör Lee Curtis, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü evine götürdü ve bu, Bassett’in öncü olarak görülmesi nedeniyle seyircilerin nefesini tuttu.

Aslında Curtis, Bassett W’nin ardından üçüncü favoriydi. Inisherin’den Büyücülük Bu ayın başlarında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında BAFTA Ödülü’nü kazanan yıldız Kerry Condon.

Bulmak Kazananların tam listesi buradave tüm Burada olduğu gibi konserden canlı güncellemeler.

Birçoğu, Hollywood’daki uzun kariyeri göz önüne alındığında Curtis için mutlu olsa da, birçoğu 1992’de kendisini benzer bir durumda bulan Bassett için üzüldüğünü ifade ediyor.

Bassett, Biopic’teki Tina Turner rolüyle En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi. Aşk Bununla ne yapmalıydı? 1994’te, ancak Jane Campeones’in başrol oyuncusu Holly Hunter tarafından yenildi. piyano.

Oyuncunun hayranları, kendisine aday gösterilen Bassett’i övüyor. Kara Panter: Sonsuza Kadar WakandaReklama verdiği ezici tepkiden sonra. Curtis zaferini kutlarken, duygusuz Bassett’in yüzünde boş bir ifade vardı ve birçok kişi onun “seksi oynamama” kararını destekliyordu.

Bir hayran, “Angela Bassett’in tepkisi gerçekti,” diye yazdı ve ekledi, “Bu kadın tüm Oscar’larını tekrar çalmak için o kadar çok şey verdi?!?”

Bir hayran, “Angela Bassett bir ödülü hak ediyor ve bunu herkes biliyor,” diye yazdı ve ekledi: “Beni yanlış anlamayın Jamie Lee Curtis’in olağanüstü bir rolü var ama Angela’nın ödülleri çoktan gecikti ve onun suratına oynandığını görmek üzücü. Kaybettiğinde yüzü boştu. Bu inanılmaz. Arandı.”

READ  The Northman'daki Robert Eggers: Yönetmenlik "çılgın" bir iştir

Bir kişi, Ariana DeBose’un şu sözlerin yer aldığı rap şarkısı Baftas’a atıfta bulunarak, “Angela Bassett o şeyi öylece görmezden gelinmek için yapmadı,” dedi: “Angela Bassett gerekeni yaptı.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV şovu akışına erişebilirsiniz 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

abonelik

Angela Bassett, Oscar töreninde üzgün göründüğü için övüldü

(ABC)

Duyurunun ardından, oyuncular Michael B. Jordan ve Jonathan Majors, birkaç dakika sonra sahnede bir ödül takdim ederken Bassett’i desteklediler.

2023 töreninde büyük kazançlar görüldü Her şey her yerde aynı andaMichelle Yeoh için En İyi Film ve En İyi Kadın Oyuncu dahil yedi ödül kazanan.

Sunucu Jimmy Kimmel, Los Angeles etkinliğini kendisiyle dalga geçtiğini gören bir açılış monologuyla başlattı. sembol resmi yönetmen James Cameron, geçen yıl Will Smith’e tokat attı ve izleyicilerin “düşük darbe” olarak değerlendirdiği bir durumda, zayıf gişe performansı Babil.

Bu arada Hugh Grant, “acı verici” bir kırmızı halı röportajı sırasında “kaba” cevaplarıyla tören başlamadan önce tüyleri karıştırdı.