Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oscar’lar: Angela Bassett, Oscar’larda tekrar ‘görmezden gelindikten’ sonra ‘gerçek’ tepkisinden ötürü övüldü

Angela Bassett, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde Jamie Lee Curtis ile kazandığı sürpriz galibiyetin ardından Akademi Ödülleri’nde küçümsendi.

2023 töreninde, Her şey her yerde aynı anda Aktör Lee Curtis, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü evine götürdü ve bu, Bassett’in öncü olarak görülmesi nedeniyle seyircilerin nefesini tuttu.

Aslında Curtis, Bassett W’nin ardından üçüncü favoriydi. Inisherin’den Büyücülük Bu ayın başlarında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında BAFTA Ödülü’nü kazanan yıldız Kerry Condon.

Birçoğu, Hollywood’daki uzun kariyeri göz önüne alındığında Curtis için mutlu olsa da, birçoğu 1992’de kendisini benzer bir durumda bulan Bassett için üzüldüğünü ifade ediyor.

Bassett, Biopic’teki Tina Turner rolüyle En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi. Aşk Bununla ne yapmalıydı? 1994’te, ancak Jane Campeones’in başrol oyuncusu Holly Hunter tarafından yenildi. piyano.

Oyuncunun hayranları, kendisine aday gösterilen Bassett’i övüyor. Kara Panter: Sonsuza Kadar WakandaReklama verdiği ezici tepkiden sonra. Curtis zaferini kutlarken, duygusuz Bassett’in yüzünde boş bir ifade vardı ve birçok kişi onun “seksi oynamama” kararını destekliyordu.

Bir hayran, “Angela Bassett’in tepkisi gerçekti,” diye yazdı ve ekledi, “Bu kadın tüm Oscar’larını tekrar çalmak için o kadar çok şey verdi?!?”

Bir hayran, “Angela Bassett bir ödülü hak ediyor ve bunu herkes biliyor,” diye yazdı ve ekledi: “Beni yanlış anlamayın Jamie Lee Curtis’in olağanüstü bir rolü var ama Angela’nın ödülleri çoktan gecikti ve onun suratına oynandığını görmek üzücü. Kaybettiğinde yüzü boştu. Bu inanılmaz. Arandı.”

Angela Bassett, Oscar töreninde üzgün göründüğü için övüldü

(ABC)

Bir kişi, Ariana DeBose’un şu sözlerin yer aldığı rap şarkısı Baftas’a atıfta bulunarak, “Angela Bassett o şeyi öylece görmezden gelinmek için yapmadı,” dedi: “Angela Bassett gerekeni yaptı.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV şovu akışına erişebilirsiniz 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

abonelik

Duyurunun ardından, oyuncular Michael B. Jordan ve Jonathan Majors, birkaç dakika sonra sahnede bir ödül takdim ederken Bassett’i desteklediler.

Bu arada Hugh Grant, “acı verici” bir kırmızı halı röportajı sırasında “kaba” cevaplarıyla tören başlamadan önce tüyleri karıştırdı.

Sunucu Jimmy Kimmel, Los Angeles etkinliğini kendisiyle dalga geçtiğini gören bir açılış monologuyla başlattı. sembol resmi yönetmen James Cameron, geçen yıl Will Smith’e tokat attı ve izleyicilerin “düşük darbe” olarak değerlendirdiği bir durumda, zayıf gişe performansı Babil.

2023 Akademi Ödülleri kazananlarının tam listesine buradan ve törenden tüm canlı güncellemelere buradan ulaşabilirsiniz.

READ  Coachella Festivali 2022 - CANLI: Billie Eilish manşetleri kaparken ikinci günden tüm güncellemeler