Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Anita, yeni albümünü “birkaç ay boyunca” hastanedeyken “öleceğini” düşünerek hazırladığını söylüyor.

Anita, yeni albümünü “birkaç ay boyunca” hastanedeyken “öleceğini” düşünerek hazırladığını söylüyor.Anitta, Cuma günü New York’ta Citi Today Konser Serisinde sahne aldı.

Rio de Janeiro’da Madonna ile performans sergileyen 31 yaşındaki Brezilyalı şarkıcı, sahnedeki görünümünün yanı sıra yönetmenle bir röportaj için de masaya oturdu. Mayıs ayı dijital kapağı yıldız ve geçmiş sağlık mücadelelerini anlattı.

2022’de tetikçi, bilinmeyen bir hastalıktan muzdarip olduğu ve sonunda iyileşmeye başladığı için birkaç ay hastaneye kaldırıldı.

Gizemli durum onun yürüyememesine neden oldu ve bu zorlu süreç sırasında “öleceğini” düşündüğünü itiraf etti.

“Çok sağlıksızdım” diye hatırladı. “O kadar hastalandım ve fiziksel olarak hastalandım ki çalışamadım – ve uzun yıllardır çalışmayı bırakmadım.”

Anitta Cuma günü New York’ta Citi Today Konser Serisinde sahne aldı
Rio de Janeiro’da Madonna ile birlikte performans sergileyen 31 yaşındaki Brezilyalı şarkıcı, sahneye çıkmasının yanı sıra bir röportaj için de oturdu ve geçmiş sağlık sorunları hakkında konuştu.

Bu deneyimin “bir uyandırma çağrısı” olduğunu çünkü “sağlığım nedeniyle yapmayı sevdiğim birçok şeyi fiziksel olarak yapamayacağını” fark ettiğini belirtti.

“Kendime bakmak için zaman ayırmam gerekiyordu” dedi.

Sağlığını iyileştirmeye çalışırken müzik yazmak için ilham aldı.

Today’e şunları söyledi: “Hedeflere ulaşmak, insanları memnun etmek ve başarılı olmak için zamanımın çoğunu harcadım.”

Larissa de Macedo Machado olarak doğan şarkıcı, hastalığın “değiştiğini” söyledi. [my] Tam bir zihniyet, bu yüzden bu albümü yaptım.

Anita, “Hastanede funk kuşağını yarattım” dedi. Ben de şöyle bir albüm istiyorum, eğer ölürsem arkamda gurur duyduğum bir albüm bırakacağım diyordum.

Ben de tam olarak bunu yaptım.

“Bu albümle gerçekten gurur duyuyorum; akışları, algoritmaları ve sayıları düşünmedim, sadece eğlenmeyi ve yaptığım işi sevmeyi düşündüm.

Anita bugünün Mayıs ayı dijital kapak yıldızıydı
Anita, uzun süredir sunuculuk yapan Hoda Kotb ile birlikte göründü

Temmuz 2022’de yıldız, artık X haline gelen Twitter’ı kullanarak hastane yatağında baş parmağını kaldırarak çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

“Vücudum hazır olur olmaz Emma’nın ameliyatı için hazırlıklara başlamak üzere turdan sonra doğrudan hastaneye geldim” diye açıkladı.

Takip eden bir tweet’te şunları ekledi: “Ameliyat tur başlamadan önce zaten planlanmıştı. Bende endometriozis denilen bir şey var (bu dünyadaki milyonlarca kadında çok yaygın ama bunun hakkında konuşulması gerekmiyor). sorun değil çünkü kendime iyi bakıyorum ve herkesi gelişmelerden haberdar edeceğim.” çok sevgiler.’

READ  Yıllar boyunca Kate Middleton'ın Yıldönümü Pazar modasını görün

Bugün şunları söyledi: “Sağlık sorunlarımdan sonra maneviyatıma daha iyi bakmaya başladım. Yoruba dinini takip ediyorum ve kendimi bu dinin içine sokmak zorunda kaldım ve beni huzurlu hissettiren her şeye daldım.