Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cesur Yeni Dünya 22 gün boyunca yeniden çekiliyor

Cesur Yeni Dünya 22 gün boyunca yeniden çekiliyor

Sam Wilson bu hafta Atlanta’daki işine geri dönüyor… Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya Kadroya yeni bir oyuncunun eklenmesiyle ek çekimler başladı.

Giancarlo EspositoBirkaç haftadır Marvel Studios projesine dahil olacağına dair ipuçları veren , çağrı listesinde resmi olarak açıklanmayan kötü bir rol olarak listelendiğini ancak kaynaklara göre.

İçeriden edinilen bilgilere göre çekimler 22 gün boyunca devam edecek. Eklenen öğeler arasında bazı yeni eylem dizileri de olacak. Julius Ona yönetmenliğini sürdürüyor.

Cesur Yeni Dünya Ana çekimler 2023 baharında tamamlandığından beri sisli bir örtü altında çalışıyor. Anthony Mackie’nin Kaptan Amerika rolünü üstlenen kahraman Sam Wilson’ı canlandırdığı film, yazar ve oyuncuların grevlerinin ani etkilerinden zar zor kurtuldu. . Diğer Marvel yapımları – Yıldırım*, Deadpool Wolverine Ve kod – Prodüksiyonu durdurmak veya geciktirmek zorunda kaldılar, ikincisi çekime gidemedi.

Her ne kadar ana fotoğrafları grevlerden önce tamamlamayı başarmış olsa da, Cesur Yeni DünyaPost prodüksiyon engellendi ve ertelendi. Kasım ayında oyuncuların grevi sona erdiğinde Marvel harekete geçti Cesur Yeni DünyaYayın tarihi 26 Temmuz 2024 ile 14 Şubat 2025 arasında olup, yöneticilere yeniden çekimlerden çıkmak ve test gösterimlerinden geri bildirim almak için neye ihtiyaç duyduklarını anlamaları için zaman tanıdı. Daha önce Marvel’da çalışmış olan Matthew Orton Ay ŞövalyesiAralık ayında yeni sayfalar üzerinde çalışmaya ve kış aylarında yazmaya hazırdı.

Filmin birkaç kez yeniden çekildiği bildirilse de şu ana kadar tek film bu. Karşılaştığım yeniden çekimler kadar kapsamlı görünmüyor Deliliğin Çoklu Evreninde Doctor StrangeAltı hafta boyunca süren ve pahalı ve kapsamlı yeniden çekimlere dayanamayan Harikalar. Aslında içeriden birinin söylediğine göre Cesur Yeni Dünya Bundan çok daha ucuza mal olacak Harikalar Toplam.

READ  Savannah Chrisley ile nişanlı olan eski hokey oyuncusu Nick Curdles, Instagram'da bisikletinin üzerinde "Night Rider"ın fotoğrafını yayınladıktan saatler sonra Nashville'de geçirdiği motosiklet kazası sonrasında 29 yaşında hayatını kaybetti.

Film, en azından ton olarak ona benzeyen politik bir aksiyon gerilim filmi. Kaptan Amerika: Kış AskeriChris Evans’ın başrol oynadığı ve Mackey’yi MCU’ya tanıtan 2014 filmi. Bu yılki CinemaCon’da Marvel patronu Kevin Feige, bazı görüntüleri göstermeden önce “uzaylı yok, uzaylı istilası yok, zamanda yolculuk yok” sözü verdi. Aynı zamanda “nispeten temelli bir aksiyon filmi” olarak da adlandırıldı.

Harrison Ford, Liv Tyler, Tim Blake Nelson, Danny Ramirez ve Rosa Salazar da rol alıyor.

Marvel, her zamanki gibi filmin başarısına çok güveniyor ancak işin başka önemli bir yönü daha var. Cesur Yeni Dünya. Film, kostüm giyen siyahi bir kahramana odaklanıyor Amerikan bayrağı sembolünü giyen ve taşıyan ikonik ve tanınabilir karakter. Bazıları, etkinliği ve önemi açısından benzer bir etkiye sahip olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor Siyah Panter, 2018’in En İyi Filmi dalında aday gösterildi ve tamamı siyahi oyunculardan oluşan ilk süper kahraman filmi oldu.

Cesur Yeni Dünya 2021’de Disney+’tan çıkıyor Şahin ve Kış Askeri Sam Wilson’ın Kaptan Amerika rolünü üstlenmesiyle sonuçlanan Mackie adlı dizi.