Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ann Heck vasiyetsiz ölür, oğlu mülkün kontrolü için başvuruda bulunur

Ann Heck vasiyetsiz ölür, oğlu mülkün kontrolü için başvuruda bulunur

Los Angeles (AFP) – aktris Anne Heshey Vasiyeti olmadan öldü ve 20 yaşındaki oğlu, mülkünün kontrolü için mahkemeye belgeler sundu.

Heche’nin eski kocası Coleman Lavon’dan olan oğlu Homer Lavon, Çarşamba günü Los Angeles Yüksek Mahkemesine annesinin mülkünü işletmek için izin isteyen bir dilekçe verdi.

Dilekçe, Homer Lavon ve Heche’nin oğlu ve eski ortağı James Tupper olan 13 yaşındaki Atlas Tapper’ın tek mirasçıları olduğunu belirtiyor.

Belge, Heche’nin mülkünün değerinin bilinmediğini söylüyor. Bu, genellikle, ölen kişinin varlıklarını değerlendirmek için yasal yetkiye sahip olmadan önce, bu tür ilk başvurularda geçerlidir.

Homer Lavon da mahkemede kardeşinin çıkarlarını temsil edecek birinin atanmasını talep eden bir dilekçe verdi.

Heche’nin temsilcisi dosyalama hakkında yorum yapmayı reddetti.

5 Ağustos’ta Heche’nin kullandığı bir araba kaldırımdan atladı, Los Angeles’ta bir eve çarptı ve alev aldı. 11 Ağustos’ta beyin ölümü gerçekleştiği ilan edildi ve organları bağışlanana kadar canlandırma makinelerinde üç gün daha canlı tutuldu.

53 yaşındaki Heitchey, 1990’ların sonlarının en büyük film yıldızları arasındaydı, Johnny Depp ve Harrison Ford gibi karşıt aktörlerde rol aldı ve otuz yılı aşkın bir süredir film ve televizyonda istikrarlı bir şekilde rol aldı.

2001’den 2009’a kadar bir televizyon kamerası operatörü olan Colman Lavon ile evli ve 2007’den 2018’e kadar aktör James Tupper ile ilişkisi vardı. Her ikisinden de bir oğlu vardı.

READ  Stephen Colbert, Kate Middleton'un komplo teorileriyle ilgili şakalara katıldığı için pişmanlığını dile getiriyor