Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Post Malone, Taylor Swift'in yeni müzik videosunda dövmesini kapatıyor

Post Malone, Taylor Swift'in yeni müzik videosunda dövmesini kapatıyor

Post Malone yeni bir güzellik görünümüne kavuşuyor, ancak yalnızca iki haftalığına.

28 yaşındaki rapçi, iş birliği “Fortnight”ın yeni müzik videosunda Taylor Swift'in erkek arkadaşını canlandırmak için tüm dövmelerini kapattı. Parça Swift'in albümünün baş teklisidir. İşkence gören şairler bölümü19 Nisan Cuma günü yayınlandı.

Filmin vizyona girmesinden önce Swift (34 yaşında) bir röportajda şunu söyledi: Instagram paylaşımı Hayranlarının onu dinlemesinden heyecan duyduğunu çünkü “Post'a yazar olmasından, müzik deneyiminden ve yarattığı melodilerden dolayı sonsuza dek aklınıza kazınacak kadar hayran olduğunu” söyledi.

Taylor Swift'in “Fortnight” müzik videosunda dövmeleri var.

Taylor Swift/YouTube


Swift ayrıca videonun açılış sahnelerinden birinde kendisinin farklı bir yönünü gösteriyor. Şarkı söylerken Malone'un yüz dövmelerinin kopyaları yüzünde beliriyor: “Ve iki haftadır, sonsuza kadar oradaydık / Bazen seninle buluşuyorum, hava durumunu soruyorum / Şimdi arka bahçemdesin, iyi komşulara dönüştün / Karının çiçeklerini sula, onu öldürmek istiyorum.”

Daktiloda çalışmak için başka bir odaya girdiğinde yüzündeki dövme kaybolurken, hayranlar sonunda Malone'un karşısında otururken kendi daktilosu üzerinde çalıştığını görüyor.

Taylor Swift, “Fortnight” müzik videosunda Post Malone'a kitap okuyor.

Taylor Swift/YouTube


Her daktilodan pembe ve mavi akıntılar çıkmaya başladıktan sonra parlak bir kıvılcım oluşturuyorlar. Kaybolmasının ardından Swift, Malone'a kitap okurken görülür ve Malone boş bir yolun ortasında yattığı için dövmeleri artık yüzünde değildir.

Kamera uzaklaşırken Swift'in Malone'un kollarına doğru koştuğu ve ikilinin uzun uzun kucaklaştığı görülüyor.

Malone, Swift'in yüzünü nazikçe tutarak onu gülümsetiyor. Yapraklar etraflarında uçuşmaya başlayınca birbirlerinin gözlerinin içine bakarlar ve birbirlerinin ellerini tutarlar.

“Fortnight” müzik videosunda Malone'u paylaşın.

Taylor Swift/YouTube


Samimi sahneyi, Swift şok terapisi alırken laboratuvar önlüğü giyen adamların yanında duran, artık normal yüz sanatıyla Malone'a bir bakış izliyor.

Şubat ayında Malone, bir röportaj sırasında şunları paylaştı: Elma müziğiZane Lowe, Swift ile çalışmanın “harika” olduğunu söyledi.

Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun İnsanların ücretsiz günlük bülteni Ünlü haberlerinden ilgi çekici ilgi çekici hikayelere kadar, İNSANLARIN sunduğu en iyi şeyler hakkında güncel kalmak için.

“Çok tatlı, çok tatlı ve yetenekli, bana vurup 'Hadi yapalım' dedi.” “Ben de kendi kendime 'Evet, öyle' dedim” diye anımsıyor.

READ  Paul Costect 57 yaşında hayatını kaybetti: Rapçi B-Rock ve My Baby Daddy şarkısıyla ünlü The Bizz beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetti