Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Antrenörler ve takım arkadaşları ani ölümün ardından NFL Prospect AJ Simon'u onurlandırdı

Antrenörler ve takım arkadaşları ani ölümün ardından NFL Prospect AJ Simon'u onurlandırdı

Üniversitenin son dönem futbol yıldızı ve NFL profesyoneli Amitral “AJ” Simon'a saygı duruşu, eski takım arkadaşları ve antrenörlerin onun vefatını öğrenmesiyle 18 Nisan'da sosyal medyada devam etti.

Albany Üniversitesi, Simon'un ölümünü 17 Nisan'da, yani NFL taslağında adının anılacağını ummasından sekiz gün önce duyurdu.

Simon 25 yaşındaydı. Ölümünün nedeni hemen bilinmiyordu.

Pensilvanya yerlisi, eyaletteki Bloomsburg Üniversitesi'ne gitmeden önce Pocono Mountain West Lisesi'nde göze çarpan bir lise futbolcusuydu ve kariyerine Albany'de devam etmeden önce sahada üstün başarı göstermeye devam etti.

Bloomsburg Futbol Kulübü, Simon'un perşembe günü öldüğünü “duymanın üzüntüsünü” yaşadığını söyledi.

Eski Simon Football Show, “AJ sadece harika bir oyuncu değildi, aynı zamanda çok daha iyi bir takım arkadaşı ve insandı” dedi. kitabın Sosyal medyadan yapılan açıklamada. “Bloomsburg'da bulunduğu süre boyunca bir rol modeldi ve onu tanıyan herkes tarafından çok özlenecek.”

Albany, Çarşamba günü ölüm haberini yayınlayarak bu ifadeyi yineledi.

Açıklamada, “UAlbany futbol programı, eski öğrenci-sporcu Amitral 'AJ' Simon'un bu sabah vefat ettiğini öğrendiğinde derin üzüntü duydu.” ifadesine yer verildi. “Harika bir genç adamdı ve UAlbany'de geçirdiği süre boyunca çok daha iyi bir takım arkadaşıydı.”

Albany futbol programı, Simon'un “saha içinde ve dışında bir rol model” olduğunu ve “son iki yılda bu programın temel direği” olarak hizmet ettiğini söyledi.

Ekip, “Onu çok özleyeceğiz” diye ekledi.

Amitral “AJ” Simon.

Amitral Simon/Instagram


Simon'ın eski Albany baş antrenörü Greg Gattuso, “iki mutlu yılı koçluk yaparak geçirdiğini ve AJ Simon ile arkadaş olduğunu” sevgiyle hatırlıyor. Son haraç Çarşamba öğleden sonra.

Gattuso, “Dualarım Simone'un ailesine ithaf edilmiştir” diye yazdı. “Seni seviyorum AJ ve 8 numaranın kalbimde her zaman özel bir yeri olacak.”

Simon'un Bloomsburg ve Albany'deki eski takım arkadaşlarının çoğu da tepkilerini, övgülerini ve anılarını sosyal medyada paylaştı.

Bir zamanlar Simon'u “en iyi arkadaşı” olarak tanımlayan eski Albany takım arkadaşı Anton Juncaj, şöyle konuştu: Times Birliği, kitabın Perşembe günü Instagram Hikayelerinde Simon'a duygusal bir saygı duruşu.

Junkaj, “Yaptığın tek şey heteroseksüel olmamı sağlamaktı ve bir şeye ihtiyacım olduğunda her zaman yanımdaydın” diye yazdı. “Az önce konuştuğumuz şeye devam edeceğim. Seni seviyorum ağabey.”

Juncaj, kendisinin ve Simmons'ın birlikte gülümsediği bir fotoğrafın üstüne büyük bir kalp emojisi ekledi.

Amitral “AJ” Simon.

Amitral Simon/Instagram


Bir başka yakın arkadaş ve eski Bloomsburg takım arkadaşı Sean Page Jr., Instagram'da Simone'a saygı duruşunda bulundu. Simon'un eski takım arkadaşı “Tüm dünyayı senin için çalıştırıyor” dedi kitabın. “Kahramanınız için gerçekten bir isim yaptınız. Prada sizindir.”

Joey Hicks, Albany'nin eski takım arkadaşı. kitabın Instagram Hikayelerinde hüzünlü bir emoji ve Simon için siyah beyaz bir anma yazısı içeren “Seni seviyorum kardeşim”. Hicks, onu Albany Üniversitesi'nin kenarlarında Simon'la kol kola dururken gösteren başka bir gönderiyle devam etti: “Tekrar görüşürüz kardeşim.

Florida Eyaleti'ne transfer olmadan önce Simon'la Albany'de oynayan Jared Fierce de Instagram Hikayelerinde Simon'un ölümünün yasını tuttu. Fiers, eski takım arkadaşı için yazılan anıtın yanına “Birkaç gün önce konuşuyorduk…” yazdı.

“Sadece [on the phone] Pazartesi günü tam anlamıyla sizlerle! eski takım arkadaşı Trent Penix Instagram Stories'de yazdı. “Sakin ol koca adam!”

Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun İnsanların ücretsiz günlük bülteni Ünlü haberlerinden ilgi çekici ilgi çekici hikayelere kadar, İNSANLARIN sunduğu en iyi şeyler hakkında güncel kalmak için.

Ekibin dijital içerik ve iletişim direktörü Taylor O'Connor paylaştı X hakkında anma mesajı Simon “sezonun ardından büyük ayarlamalar yapmam ve NFL Draftına hazırlanmaya başlamam için bana mesaj atacak.”

“[He] O'Connor, “Ona gönderdiğim her şey için her zaman nazikti ve minnettardı” diye anımsıyor. “Onunla şakalaştım, 'NFL'ye gittiğinde beni unutma!' O da güldü ve 'Asla!' dedi.”

Amitral “AJ” Simon.

Amitral Simon/Instagram


Simon A. idi 2023 All-CAA birinci takım savunma seçimiPhil Steele All-CAA Birinci Takım seçimi ve Albany'deki kariyeri boyunca FCS Football Central Birinci Takım All-American ödüllerini kazandı ve aynı zamanda CAA'nın bir parçası olarak seçildi. CAA Komiserinin 2023 Sonbaharı Akademik Onur Listesi.

1.80 boyunda, 267 kiloluk savunma yan hakemi, üniversitedeki son yılında 12,5 çuval ve 55 top çalma kaydetti ve NFL gözlemcilerinin dikkatini çekti. Albany'nin NFL gözlemcilerine yaptığı “Profesyonel Günü” sunumunun ardından Gattuso, “AJ Simon'un tura geç girdiğini görebildiğini” söyledi. Times Birliği adı geçen.

Simon ayrıca son haftalarda AFL'deki umutları konusunda da olumlu duygulara sahipti.

Gazeteye göre Simon, Mart ayı sonundaki antrenmandan sonra “Schout'lar bazı olumlu şeyler söylüyor” dedi. “Asla bilemezsiniz. Artık bekleme oyununu oynamanın zamanı geldi. Sadece formda kalmak. Bana göre (Draft'a alınma şansım) oldukça yüksek.”

READ  Astros, Oyun 1'i kazanırken Jordan Alvarez 3 koşu için HR'ye ulaştı