Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

AP kaynağı, Andy Reid ve Patrick Mahomes’in yetkilileri eleştirdikleri için 150.000 dolar para cezasına çarptırıldığını söyledi

AP kaynağı, Andy Reid ve Patrick Mahomes’in yetkilileri eleştirdikleri için 150.000 dolar para cezasına çarptırıldığını söyledi

Karara aşina olan bir kişi Associated Press’e, Chiefs antrenörü Andy Reid’in geçen hafta Buffalo’ya karşı 20-17 mağlup olmasının ardından yetkilileri eleştirmesi nedeniyle 100.000 dolar, oyun kurucu Patrick Mahomes’in ise 50.000 dolar para cezasına çarptırıldığını söyledi.

Karara aşina bir kişinin Cumartesi günü Associated Press’e verdiği bilgiye göre, Kansas City’nin geçen hafta Buffalo’ya 20-17 mağlup olmasının ardından Chiefs koçu Andy Reid 100.000 dolar, oyun kurucu Patrick Mahomes ise 50.000 dolar para cezasına çarptırıldı.

Söz konusu kişi, cezaların açıklanmaması nedeniyle isminin açıklanmaması kaydıyla konuştu.

Reid ve Mahomes, NFL’nin, dördüncü çeyreğin sonlarında golü geçersiz kılan ofsayt cezası hakkındaki yorumlarından dolayı oyun görevlilerini alenen eleştirme politikasını ihlal etti.

Kadarius Toney, Travis Kelce’nin yan topunu alıp devam sinyali için koştuğu oyunda açıkça ofsayttaydı. Reed, yetkililerin genellikle oyuncuları ofsayta yakalanma konusunda uyardığını ve cezanın NFL için “biraz utanç verici” olduğunu söyledi.

Mahomes daha sonra kaskını kenara vurdu ve yetkililere bağırdı. Cezanın “ilkokul” meselesi olduğunu söyledi.

___

AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl

READ  Serena Williams ABD Açık Canlı Güncellemeler