Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Apple Music ve App Store başka bir kesinti yaşıyor

Apple Music ve App Store başka bir kesinti yaşıyor

Birkaç Apple hizmeti, Apple hizmetlerinin ve çevrimiçi altyapısının önemli bir bölümünün kapatılmasından sadece bir gün sonra Salı günü başka bir kesinti yaşadı. Pazartesi günü çevrimdışı olarak atıldı. Apple sistem durumu sayfası Apple Music, Podcast’ler, Kitaplar ve App Store ile ilgili sorunların, bazı kullanıcıları etkilemeye başladıktan yaklaşık iki saat sonra çözüldüğünü söylüyor.

Neyse ki iMessage, iCloud, Apple Maps ve Apple TV Pazartesi günkü gibi çökmedi. Kesinti sırasında Apple ayrıca Hava Durumu, Game Center, Apple Card ve iCloud Web Apps ile ilgili sorunların “yavaş veya kullanılamıyor” olabileceğini söyleyerek uyarıda bulundu. Bu sorunlar da artık çözüldü olarak işaretlendi.

Kesinti sırasında Apple Music bazılarında çalıştı köşe personel, ancak diğerleri değil ve birçoğumuz App Store’dan uygulama veya güncelleme indirmeye çalışırken sorun yaşadık. Normalde, ilerleme döngüsü sürekli olarak döner ve ardından başarısızlıktan sonra indirme veya güncelleme düğmesine geri döner. Şimdi, bazı Verge çalışanları Apple Music’in kendileri için tekrar faaliyete geçtiğini bildirdi ve uygulamaya yaklaşık 30 güncellemeyi sorunsuz bir şekilde indirebildim.

App Store grafiği çok benzer.
Grafik: DownDetector

aşağı algılayıcı Deneyimlerimizi destekleyinApple Store ve Apple Music ile ilgili sorunları bildiren yaklaşık bin kişiyi daha gösteriyor. 17:30 ET’ye kadar, sorun bildiren kişilerin sayısı önemli ölçüde azaldı.

Güncelleme, 22 Mart, 19:02 ET: Apple’ın sorunları düzeltilmiş olarak belirlediğini yansıtacak şekilde güncellendi.

22 Mart 17:51 ET Güncellemesi: iCloud’daki hava durumu ve web uygulaması sorunları hakkında bilgi eklendi.

READ  City Connection, Nintendo Switch Online Store için "Saturn Tribute X Taito"nun birden fazla versiyonunu duyurdu