Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Apple'ın AirTag'leri kısa süreliğine şimdiye kadarki en iyi fiyatlarına geri döndü

Apple'ın AirTag'leri kısa süreliğine şimdiye kadarki en iyi fiyatlarına geri döndü

Mutlu Cumartesiler millet! Apple piyasaya sürüldüğünde Pnömatik işaretler 2021 yılı eşya takipçileri için büyük bir an oldu. Tile o dönemde hâlâ sahnenin hakimiydi ancak Apple'ın Ultra Geniş Bant (UWB) çipi ve Apple'ın kapsamlı Find My ağından yararlanma yeteneği sayesinde, kısa sürede iPhone sahiplerinin tercihi haline geldi. O zamandan bu yana genellikle yaklaşık 80 dolara satılıyorlardı, ancak artık dörtlü paketi şu adresten satın alabilirsiniz: Amazon, WalmartVe En iyi satın alım 74,99 Dolar (24 Dolar) ile tüm zamanların en düşük seviyesi.

Yakın çevrede olmadığınızda bile konumlarını tam olarak belirlemenize olanak tanıyan süper hassas izleme yeteneklerine ek olarak, Apple'ın AirTag'lerinin onlar için birkaç özelliği daha var. Kullanımı kolay izleyiciler IP67 derecesine sahiptir; yani toza dayanıklıdırlar ve bir miktar suya batırılmaya dayanabilirler ve tek bir CR2032 madeni para büyüklüğündeki pille çalışırlar; dürüst olmak gerekirse, bu durum bu noktada tüm Bluetooth izleyiciler. . Ayrıca iOS 17 sayesinde tek bir AirTag'i beş kişiye kadar paylaşabilirsiniz; böylece evinizin araba anahtarlarına, sırt çantalarına ve havada kaybolmak istemeyeceğiniz diğer paylaşılan öğelere göz kulak olabilirsiniz.

Amazon'un son bahar satış etkinliği beklenenden daha büyüktü, ancak şirketin e-okuyucularında Kindle Paperwhite Signature Edition'daki 30 dolarlık indirim dışında şaşırtıcı derecede az sayıda fırsat gördük. Neyse ki bekleyenler için Amazon artık standardı satıyor Kindle Kağıt Beyazı 2021 itibarıyla 16 GB depolama kapasitesiyle 129,99$'dan başlayan fiyatlarla (20$ indirim) – İkisinin fiyatı En iyi satın alım Ve Amaç Şu anda aynı.

Paperwhite'ın fiyatının daha önce düştüğünü görmüş olsak da, mevcut promosyon fiyatı aldığınız ürüne göre fena bir anlaşma değil. Özellikle e-kitapları çoğunlukla Amazon'dan satın alıyorsanız ve Barnes & Noble, Kobo Kitabevi ve diğer satıcılara güvenmiyorsanız, 11. nesil Paperwhite'ın çoğu okuyucu için daha iyi bir model olduğunu düşünüyoruz. 6,8 inçlik okuma pedi, büyük bir 300p ekrana, IPX8 suya dayanıklılığa ve gece veya gündüz okumanıza bakılmaksızın keyifli bir deneyim sağlayan ayarlanabilir ön aydınlatmaya sahiptir. Ayrıca, USB-C şarjını ve tek bir şarjla 10 hafta gibi şaşırtıcı bir süre dayanabilen bir pili destekler; yani, eğer yapabiliyorsanız daha uzun pil ömrü sağlayan Güç Tasarrufu modunu etkinleştirme konusunda sorun yaşamadığınız varsayılır. Kindle'ınızın uyku modundan çıkması için biraz daha bekleyin.

READ  Derhal kapatılması gereken varsayılan teknik ayarlar

30 Mart 11:27 ET'de güncellendi: Nintendo Switch OLED için bugünün sonuna, yani 30 Mart'a kadar devam edecek bir Woot anlaşması eklendi.