Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Arama operasyonu 11. Güne girerken Julian Sands’in ailesi ‘kahramanca’ çabalara teşekkür ediyor | Kaliforniya

aile Julian Kumları “Derin teşekkürlerini” dile getirdiler ve bir haftadan uzun bir süre önce Güney Kaliforniya’da kaybolan İngiliz aktörü arayanların “kahramanca” çabalarına övgüde bulundular.

Aile, San Bernardino İlçesi Şerif Ofisi tarafından paylaşılan açıklamada, ilgili yetkililere teşekkür etti. 65 yaşındaki oyuncuyu bulma çalışmaları.

San Gabriel Dağları’nın Baldy Bowl bölgesinde kumun ilk kez 13 Ocak’ta kaybolduğu bildirilmesinin ardından aramalar şimdi 11. gününe giriyor.

“Sevgili Julian’ımızı aramayı koordine eden San Bernardino İlçesi Şerif Departmanının sempatik üyelerine ve Julian’ı getirmek için karada ve havada zorlu koşullara göğüs geren aşağıda listelenen kahraman arama ekiplerine en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Açıklamada, “Sevgi ve desteğin taşmasından derinden etkilendik” denildi.

Açıklamada, araştırmaya katılan çeşitli kuruluşların listesi verildi.

Şerif Departmanı, “Baldy Dağı’nda Julian Sands’i arama çalışmalarının on birinci gününe girerken, bu aramaya yardım eden tüm insanların mutlak kararlılığını ve özverisini hatırlıyoruz. Elimizdeki kaynakları kullanmaya devam edeceğiz.” ”

Daha önce Sands’in telefonundan çıkan seslerin, kayıp olduğu bildirildiği gün dağlık Baldy Bowl’a taşındığını gösterdiği ortaya çıkmıştı.

Pazartesi günü, belediye başkanlığından bir sözcü, Filistin haber ajansına, koşulların yer ekipleri için hala çok tehlikeli olduğunu ve aramaların yalnızca helikopterle gerçekleştirileceğini söyledi.

Mount Baldy Platosu ölümcül bir kış yaşadı Bölgede en az iki yürüyüşçü öldürüldü Şerif Departmanına göre geçen ay düşüp yaralandıktan sonra.

READ  Meghan, Harry ile çıkmaya başlayana kadar hırsın kötü sayıldığını fark etmediğini söyledi