Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Arch Manning Texas’a Adandı: İşe Alımdaki En İyi QB, Longhorns Rakipleri için Manzarayı Nasıl Değiştiriyor, SEC

Arch Manning Texas'a Adandı: İşe Alımdaki En İyi QB, Longhorns Rakipleri için Manzarayı Nasıl Değiştiriyor, SEC

Arch Manning, büyükbabası Archie ve Ellie amcasını Ole Mays’e kadar takip etme fırsatı buldu ve diğer amcası Peyton’ın izinden gidip Tennessee’de oynayacaktı. Alabama’daki tüm zamanların en büyük kolej futbolu hanedanına katılması için açık bir galibiyet aldı. Ayrıca Georgia’daki son şampiyonla da ilişki kurabilir. Bunun yerine, Manning kendi mirasını yazmayı seçti.

İlk tweet’i Arch Manning ile, 2023 sınıfında genel olarak 1 numaralı oyun kurucu ve muhtemelen istihdam tarihindeki en yüksek oyun kurucu, Teksas’a bağlı. Manning’in taahhüdü, ünlü adı ve 1.0000’lık mükemmel bir üye puanı ile Burnt Orange’ı ulusal sahnenin önüne getiriyor.

247Sports Composite’daki bu 1.0000 puan, en popüler işe alım markasıdır. Üçü oyun kurucu olmak üzere sadece yedi oyuncu, ölçekte bu mükemmel puanı aldı. Bu oyun kurucuların üçü de – Vince Young, Quinn Ewers ve şimdi Manning – Texas Üniversitesi’nde oynadı veya oynayacak. Manning sonunda sözleşme imzalarsa ve Ewers bunu yapmaya devam ederse, Longhorns 2023 kadrosu için “mükemmel” takım arkadaşı olacak.

Manning için zamanlama belki de en önemlisidir. 2023 sezonunun bir üyesi olarak, 2025 sezonunda gerçekleşmesi planlanan Longhorns SEC girdiğinde neredeyse kesinlikle Teksaslı oyun kurucu olacak.Her şey yolunda giderse Manning, modelde dönüştürücü bir yetenek olma şansına sahip olacak. Johnny Manzel’den Texas A&M Üniversitesi’nden. Bu ne Alabama’nın ne de Georgia’nın sunabileceği bir şey değil.

Doğru, ne Ewers ne de Manning toplu bir açıklama yapmadı. Eski Mükemmeliyetçilerden dördü ulusal bir şampiyonluk kazanmadı: Robert Nkimdicchi, Gadivion Clooney, Rashan Gary ve Ernie Sims. Elbette hiçbiri oyun kurucu değildi ve Young, tarihteki en efsanevi sinyal arayanlardan biri olarak Austin, Texas’tan ayrıldı.

Arkasındaki ünlü ismi ve tarihsel değerlendirmesiyle Manning, en başından beri bu beklentilere sahip olacaktı.

READ  Tenis hocası onu taciz etti. Spor engelleyebilir mi?

Texas kritik bir işe alım zamanı ile karşı karşıya

Manning ile birlikte, özellikle bir saldırı durumunda, Teksas’ta işe alımın artmasını bekliyordu. Longhorns, Jonty Cook’un ikinci beş yıldızlı geniş alıcısına ve arka dört yıldızlı Cedric Baxter Jr.’a öncelik veriyor. Manning’in liseden sınıf arkadaşı Will Randle, şimdiden üç yıldızlı bir acemi olarak gemide.

Süreç Aralık’taki erken imza döneminde ve Şubat’taki Ulusal İmza Günü’nde sona erdiğinden, daha fazla yüksek profilli oyuncunun taahhütte bulunmasını bekleyin. Manning ile oynama şansı, başka hiçbir şeye benzemeyen bir beraberlik olmalı. İlk beşte bir acemi sınıfından daha azı, Teksas için büyük bir hayal kırıklığı olurdu.

Eski bir 1 numara olan Ewers, kendisini işe alıp 28 Ekim 2020’de Teksas’tan ayrıldığında ve daha sonra Ohio State ile sözleşme imzaladığında, Austin’deki Tom Hermann döneminin sonu oldu. (Ewers Aralık 2021’de Teksas’a taşındı.)

18 ay sonra, Hermann’ın başarısız olduğu yerde Sarkissian başarılı oldu. Özellikle Horns 2022’de beklentileri karşılayamazsa, Sarkissian da Manning’i takımda tutmakta benzer şekilde zor zamanlar geçirebilir. Ancak Manning kampüse ulaşırsa, uzun vadede Sarkissian’ın adını ve programını değiştirecek.

Liste yönetimi çok önemli olacak

Manning’in 2023 sezonundan önce, muhtemelen ilkbaharda katılması bekleniyor. Texas oyun kurucusu plana göre giderse, bu, Longhorns’un sezon öncesinde kadroda en fazla beş burslu sinyal arayan olabileceği anlamına gelir.

Hudson Card, listede başlangıç ​​tecrübesi olan tek oyuncu. Bununla birlikte, Aralık 2021’de Ohio’dan taşınan eski 1 numaralı işe alım görevlisi Ewers, dört yıldızlı imza sahibi Murphy’nin sahibi Charles Wright olan Card’da 2022’de bir başlangıç ​​işi kazanmanın favorisi. 2023 sezonu geldiğinde, Ewers muhtemelen tam bir sezon pozisyonu kendi tarafında tutacak.

Manning özel bir yetenek ve hemen başlangıçta rekabet etmesi gerekiyor. Ancak Ewers, genel klasmanda birinciliği ve 0,99999 reytingi ile kendine has bir yetenek. Ewers için güçlü bir şans var Başlangıç ​​yazısında asılı Younger Manning üzerinden 2023’e giriyoruz. Bununla birlikte, Ewers, yalnızca bir sezon çakıştıktan sonra NFL taslağı için uygun olacak ve Manning’in 2024’te devralmasının önünü açacak.

READ  Padres, James Norwood'u Phyllis'e Takas Ediyor

İşin zor yanı şudur: Ya Manning, Evers’ı başlangıçta yenerse? Ewers muhtemelen ya Teksas’ta yedek olarak çalışıyor ya da bir yıl ikamet ediyor ve bir yıllık transfer muafiyetini zaten kullandığı için NFL’ye geçişini potansiyel olarak geciktiriyor. Diğer tek seçenek, onun hemen başka bir yerde oynamak için feragat etmesi ve oyuncular son zamanlarda başvuranlara dilekçe vermede daha başarılı olsa da, bu kesin değil.

Ewers, 2022’de beklendiği gibi oyun kurucu işini kazanırsa, bu muhtemelen kartın bir noktada transfer kapısına gireceği anlamına geliyor. Murphy ve Wright, Manning bir sonraki sınıf için seçilirse ayrılmayı da düşünebilirler. Çok yetenekli bir oyun kurucu odasına sahip olmanın tek dezavantajı, sanal serbest piyasada yeterince sinyal arayanları listede tutmaya çalışmaktır. Manning ve Ewers gibi yetenekler varken, herhangi bir koçluk ekibi bu sorunları hallederdi.

Rakipler buradan nereye gidiyor?

Son zamanlarda Ulusal Şampiyonayı kazanan Georgia ve Alabama, Manning’in sepetine çok fazla yumurta koydu. Bama, Manning’in taahhüdünden erken çıktı ve askere alma sınıfına liderlik etmek için genel olarak 56 QB Eli Holstein’ı devirdi. Crimson Tide ayrıca son iki kategoride beş yıldızlı QB Ty Simpson ve ilk 100 QB Jalen Milroe ile anlaştı. Konumdaki derinlik sorun olmayacaktır.

Bu arada, Bulldogs’un 12 oyun kurucu teklif ettiğine göre, 247 Spor, dokuz, zaten başka bir yere bağlı olan arayanları belirtmek için. Georgia, Dylan Lonergan’ın En İyi 100 Yerel Yapımcısı gibi yeni seçeneklere öncelik verebilir veya son üç sezonda oluşturduğu derinlikten yararlanabilir.

Ole Miss muhtemelen ikili mirası almak için herkes olarak bir kamu davası açmıştı. Antrenör Lynn Kevin, emekliliğine Eli’s Giants formasını formayla giydi ve Asi “Manning” çiziyor Bugünün bitiş bölgelerinde. Doğal olarak, Arch bu maç için ziyarete geliyordu. Ancak, Ole Miss, Nashville’deki Montgomery Bell Akademisi’nden toplam 431 numara olan üç QB Marcel Reed yıldızını almayı seçti. İsyancılar ayrıca 26 Haziran Pazar günü CBS Sports HQ’da canlı olarak açıklanacak olan Jaden Rashada piyangosunda da yer alıyor.

READ  Phillies vs. Rocky: Odubel Herrera, Zach Evelyn Phils'in galibiyetine öncülük ediyor