Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ariana Grande, Dalton Gomez ve Ethan Slater dizisi hakkındaki 'varsayımları' eleştirdi

Ariana Grande, Dalton Gomez ve Ethan Slater dizisi hakkındaki 'varsayımları' eleştirdi

müzik

Ariana Grande, Dalton Gomez'den boşandıktan ve Ethan Slater ile çıktıktan sonra aşk hayatı hakkında “varsayımlarda” bulunan insanları eleştirdi.TheImageDirect.com

Ariana Grande, eski kocası Dalton Gomez'den ayrıldıktan kısa bir süre sonra Ethan Slater'la çıktıktan sonra kendisini “yanlış anlayan” ve onun hakkında “varsayımlarda” bulunan insanları sert bir şekilde eleştirdi.

“Beni tanımayan, fısıltıları bir araya getiren ve benden istediklerini ve varsayımlarını hayatıma sokan insanlar tarafından bu kadar derinden yanlış anlaşıldığımı hissederken, aynı zamanda neşeden veya yaşamaktan hiç bu kadar gurur duymamıştım” diye yazdı. bir mektupta. Cuma günü uzun Instagram hikayesi.

“7 Rings” şarkıcısı “bunlardan birinin diğerinden ne kadar önemli olduğunu” bildiğini açıkladı.

“Beni seven ve anlayanlar (arkadaşlarım, ailem ve hayranlarım) tarafından hiç bu kadar kısıtlandığımı veya bu kadar korunduğumu hissetmemiştim.” Genellikle korktuğum birçok şeyin ortasında bile kendimi güvende hissediyorum. “Korku ya da travma bana yapmamamı söylese bile kendimi dinliyor ve güveniyorum” diye devam etti.

Grande, “sadece enerjime değecek şeylere tepki verdiğini” ve “kendimi buna değmeyen şeylerden koruduğunu” bile paylaştı.

“Thank U, Next” şarkıcısı, “beni tanımayan insanlar tarafından derinden yanlış anlaşıldığını” hissettiğini itiraf etti.
Grande, Gomez'den boşandıktan sonraki yılı “zor” olarak nitelendirdi. Arianagrande/Instagram

30 yaşındaki Grammy kazananı, bu açıklamayı “dönüştürücü”, “zor” ve “özel” yıl hakkında düşünürken yazdı.

“Pek çok güzel, kutuplaştırıcı duygu vardı” dedi.

Grande, geçen yıl “Wicked”ı çektikten sonra işinden ne kadar “memnun” hissettiğini övdü.

“Parçası olma şansına sahip olduğum projelere kalbimden ve kendimden verebileceğim her şeyi verdim ve bu yıl sanat yaratma ve yolumuzun kesişme ayrıcalığına sahip olduğum her muhteşem, güzel ruhtan çok şey öğrendim.” yazdı.

Grammy kazananı aynı zamanda “Wicked” filminin başrol oyuncusu Ethan Slater'la da çıkmaya başladı. micheleyeoh_official/Instagram

Müzikalde Glinda'yı canlandıran Grande, 31 yaşındaki Slater ile “Wicked” setinde tanıştı.

“Kendimi her zamankinden daha insan hissediyorum” diyerek sözlerini tamamladı. “Her zamankinden daha derin hissediyorum. Aynı anda daha yumuşak ve daha güçlü hissediyorum.”

READ  Jennifer Coolidge, 2023 Screen Actors Guild Awards - SAG Awards'tan birkaç dakika sonra, 'American Pie' filminin başrol oyuncusu Eugene Levy'yi kazandı ve yeniden bir araya geldi | Galeri

Sayfa Altı'dan sevdiğiniz daha fazlası için…


Sayfa Altı, Grande ve Slater'ın Temmuz ayında çıktıklarını doğruladı.

Şarkıcı o dönemde eşi Gomez'den ayrılmıştı, Slater da eşi Lily Jay'den ayrılmıştı.

Grande ve Slater yaz aylarında çıkmaya başlayınca eşlerinden ayrılmışlardı. instagram

Slater Temmuz ayında boşanma davası açtı ve bir kaynak Us'a Jay'in “tamamen şokta” olduğunu söyledi. Bu arada Grande eylül ayında boşanma davası açtı ve dava bir ay sonra sonuçlandı.

Çift, o zamandan beri ilişkilerini kamuoyuna açıkladı ve geçen hafta babası Ed Butera ile New York'ta akşam yemeği yerken görüldü.

O sırada bir kaynağın Bize söylediğine göre, “Babası ve ailesiyle birlikte, ailesinin en sevdiği İtalyan restoranında akşam yemeği yediler.” “İşlerinde birbirlerini desteklemeyi seviyorlar.”

Daha fazla yükle…
https://pagesix.com/2023/12/29/entertainment/ariana-grande-slams-assumptions-about-dalton-gomez-ethan-slater-drama/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın