Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pierce Brosnan, Yellowstone Milli Parkı'ndaki termal bölgelerde yürüyüşe dikkat çekti

Pierce Brosnan, Yellowstone Milli Parkı'ndaki termal bölgelerde yürüyüşe dikkat çekti

Kayıtlara göre eski James Bond oyuncusu Pierce Brosnan, Yellowstone Milli Parkı'nda yoldan çıkmakla suçlandı.

Yasal uyarı, bkz. BağımsızVe İlk kez bildirildi CNN'den azarladı Mama Mia! 1 Kasım 2023'te Wyoming'de “Travel Walking Thermal” yıldızı.

Mahkeme ayrıca hafif suçu “tecrit ve kullanım sınırlarını ihlal etmekle” suçladı ve İrlandalı aktörün gelecek yıl 23 Ocak günü saat 11.00'de Yellowstone Adalet Merkezi'nde mahkemeye çıkmasını emretti.

“Termal sıcak noktalar”, Yellowstone'un ünlü gayzerlerini, kaplıcalarını, gaz deliklerini ve kavrucu erimiş kayalardan oluşan büyük bir yer altı rezervinin üzerindeki konumlarından kaynaklanan diğer tehlikeli ve harika olayları ifade eder.

Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan ilk park olan park, yaklaşık 600.000 yıl önce Yellowstone süper yanardağının oluşturduğu bir kraterin içinde yer alıyor ve dünyada bilinen tüm hidrotermal özelliklerin neredeyse yarısını içeriyor.

Gün batımında Yellowstone'daki Büyük Prizmatik Gayzer

(Getty Images/iStockPhoto)

Milli Park Servisi, Yellowstone'un kaplıcalarından birinde yüzdükten veya düştükten sonra yanıklardan ölen 20 kişiden biri olma korkusuyla turistleri tahta kaldırımlarda ve patikalarda kalmamaları konusunda uyarıyor.

“Geçitler ve yürüyüş yolları sizi ve hassas termal oluşumları korur. Kaplıcalardaki su, ciddi veya ölümcül yanıklara neden olabilir ve kaplıcaların etrafındaki ince, kırılabilir kabuğun çoğunun altında kavurucu su bulunur.” Hizmet kendi web sitesinde diyor.

70 yaşındaki Brosnan, 1953'te İrlanda'nın Drogheda kentinde doğdu ve İngiliz casus programında oyuncu olarak büyük başarı elde etti. Remington çeliği 1980'lerde, 1990'larda James Bond rolünü üstlenmeden önce Altın Göz.

Bağımsız Yorum almak için Brosnan'ın temsilcileriyle temasa geçildi.