Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Arnold Schwarzenegger, kendisinin ve Sylvester Stallone’un en iyi zamanlarında ‘birbirlerini raydan çıkarmaya çalıştıklarını’ söyledi

Arnold Schwarzenegger, kendisinin ve Sylvester Stallone’un en iyi zamanlarında ‘birbirlerini raydan çıkarmaya çalıştıklarını’ söyledi

Arnold Schwarzenegger, aksiyon yıldızlarından biriyle geçmişte bir kavgası olduğunu itiraf ediyor.

Kaliforniya’nın yetmiş yaşındaki eski valisi J’yi ziyaret ettiReham Norton GösterisiCuma günü kendisinin ve Sylvester Stallone’un “harika arkadaş” olmadan önce büyük “sinematik rakipler” olarak başladıklarını itiraf etti.

“Terminatör”ün yıldızı gösteride şunları söyledi: “Film dünyasında rakiptik ama rekabet gücümüzü en uç noktalara taşıdık.

Schwarzenegger şöyle devam etti: “Her birimizin en iyi vücutlara sahip olması gerekiyordu, filmlerimizde daha fazla insan öldürmemiz gerekiyordu ve en büyük silahlara sahip olmamız gerekiyordu.”

“Kontrolden çıktı ve birbirimizi raydan çıkarmaya çalıştık” diye ekledi.

“Sonra Planet Hollywood’a yatırım yaptığımızda, onu tanıtmak için birlikte dünyanın dört bir yanına uçmaya başladık ve çok iyi arkadaş olduk.”

Hem Stallone hem de Schwarzenegger 1970’lerde Hollywood’da şöhret ve servet buldu; Schwarzenegger 1970’te “Herkül New York’ta”yla sahneye çıktı ve Stallone 1976’nın Oscar ödüllü “Rocky”siyle büyük bir başarı elde etti.

Planet Hollywood ile olan ortaklıklarına ek olarak, iki aksiyon kahramanı sonunda 2013’ün “Kaçış Planı” ve “Cehennem Melekleri” serisi de dahil olmak üzere aynı filmlerde rol alacaktı.

Bu yıl hem Schwarzenegger hem de Stallone Netflix belgesellerine de konu oldu; “Arnold” Haziran’da, “Sly” ise gelecek ay gösterime girecek.

READ  Brody King, Jon Moxley'e karşı geçici bir AEW şampiyonluğu maçı kazandı