Haziran 10, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ashton Kutcher ve Mila Kunis’in viral çocuklar için miras bırakma planı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis, Hollywood’daki 2022 Akademi Ödülleri’nde.
David Livingston / Getty Images

  • Ashton Kutcher ve Mila Kunis onlara sahip iki çocuk: Wyatt Isabelle, 8 ve Dimitri Portwood, 6.
  • 2018’de Kutcher, kendisinin ve Kunis’in çocuklarına para bırakmayı planlamadıklarını söyledi.
  • Yorumları bu hafta Twitter’da yeniden ortaya çıktı, fikirleri böldü ve yeni bebeklerle ilgili tartışmayı yeniden alevlendirdi.

Nebo’yu çevreleyen tartışmaların ortasında, Ashton Kutcher ve Mila Kunis’in çocuklarına hiçbir şey bırakmama planları yeniden su yüzüne çıktı ve internette heyecan yarattı.

Children of Nebo’ya olan ilgi Aralık 2022’de A.J.’den sonra arttı. kayırmacılık hakkında New York Magazine hikayesi Hollywood’da viral oldu ve diğer birçok ünlü akrabayı konu hakkında konuşmaya teşvik etti. Jamie Lee Kurtis ve Kate Hudson gibi ünlüler ağırlığını koyarken, Kutcher ve Kunis şimdiye kadar büyük ölçüde ilgi odağının dışında kaldılar.

Bu haftanın başlarında, Kutcher’ın kendisi ve Kunis’in çocukları için güven fonu kurmama kararı hakkında yaptığı yorumlar, pop kültür hesabı aracılığıyla Twitter’da yeniden su yüzüne çıktı. Bob Tingyaklaşık 54.000 takipçisi olan.

the Orijinal tweet Çift, “çocuklarının şımarık ve haklı olmasını istemediklerini ve çok çalışmaya motive olmalarını istediklerini” söyledi.

Tweet, Kutcher’ın Facebook’ta Dax Shepard ile yaptığı röportajda yaptığı yorumları yansıtıyor. Koltuk uzmanı 2018’de podcast. içeride bahsettim O sırada “Koşul Yok” temsilcisi, kendisinin ve Kunis’in raporlarını birlikte dosyalamayı planladıklarını söyledi. Net değer çocukları yerine hayır kurumlarına yaklaşık 275 milyon dolar.

Aralık 2017’de Ashton Kutcher ve Mila Kunis.
Jesse Grant / Getty Images

2015 yılında evlenen çiftin iki çocuğu var: Wyatt Isabelle (8) ve Dimitri Portwood (6).

“Onlar için bir güven oluşturmuyorum” Kutcher dedi ki. “Paramızı hayır kurumlarına ve farklı şeylere bağışlayacağız.”

Çocuklarının “gerçekten özel hayatlar yaşadıklarını ve bunu bilmediklerini” ve kendisinin ve Kunis’in onların dağınık veya doğru büyümelerini engellemek için ellerinden geleni yapacaklarını söylemeye devam etti.

Tek tavizi, çocukları bir iş kurmak isterlerse maddi olarak destekleyeceklerini söylemesi.

Kutcher, “Eğer çocuklarım bir iş kurmak istiyorsa ve iyi bir iş planları varsa, ona yatırım yaparım. Ama güven duymuyorlar,” dedi.

Kutcher, nepo baby tabirini icat etmeden önce yorumları yapmış olsa da, sosyal medya kullanıcıları bu hafta yine de çınladı.

Birisi, Kutcher ve Kunis’in yeni doğan bebeğe sosyal medyanın tepkisini gördükleri için çocuklarına para bırakmamaya karar verdiklerini tweetledi.

“Buradaki yeni çocukları nasıl pişirdiğini gördüler” kullanıcı yazdı

tweet gönder: “Zengin bir aile içinde doğacak kadar şanslı olduğunuzu ve ailenizin size ‘Biz zenginiz, siz değil’ dediğini hayal edin. Gülmeye başladım.”

Şarkıcı-söz yazarı Chioma Ayrıca Hollywood’daki kayırmacılık tartışmasına atıfta bulunarak yanıt olarak tweet attı: “Dürüst olmak gerekirse, sadece zengin çocukların yeni para kaybetmesi çok üzücü.”

Ashton Kutcher ve Mila Kunis, That ’90s Show’un ilk sezonunda.
Netflix

Bazı kullanıcılar Kutcher ve Kunis’i çocukları için biraz para bırakmayı düşünmeye çağırdı. “Ailesinden bu ekonomideki ham köpek hayatına aktaracak parası olmayan birinden geliyor … kirayla ya da 10 binlik birikimleriyle falan.” bir kullanıcı yazdı.

Kunis, kendisinden ve Kutcher’ın planından doğrudan bahsetmemiş olsa da, çocuklarını kocasından önce şımartmadan yetiştirmek konusunda kendi görüşlerini oluşturmuştur.

binaen Elle dergisi için“Bad Moms” aktrisi 2017’de Entertainment Tonight’a kendisinin ve Kutcher’ın “pislikler yetiştirmemeye kararlı olduklarını. Bu dünyada yeterince pislik var! Katkıda bulunmamıza gerek yok. Ama bilirsiniz, bazı iyi insanlar var. dışarıda.”

READ  Rey Mysterio, rap yıldızı Bad Bunny'nin yardımıyla oğlu Dominic'e saldırıyor.