Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Rock’ın kızı WWE In-Ring çıkışını yapıyor, ayağa kalkıp açık videolar ve soğuk bir başlangıç ​​yapıyor.

The Rock’ın kızı WWE In-Ring çıkışını yapıyor, ayağa kalkıp açık videolar ve soğuk bir başlangıç ​​yapıyor.

Pretty Deadly’nin sunuculuğunu yaptığı mevcut WWE NXT Stand & Deliver Premium Live etkinliğinin soğuk açılışı aşağıdadır. Detaylı haberimiz ve izleme partimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Ava (Simone Johnson) resmi WWE çıkışını yaptı.

Bugünkü NXT Stand & Deliver Başlangıç ​​gösterisinde Chase U (Andre Chase, Thea Hail, Duke Hudson) ve Tyler Bate, The Schism’i (Joe Gacy, Ava, Rip Fowler, Jagger Reid) sekiz kişilik takım hareketinde yendi. Bölünme, Chase U’nun kontrolünü bir zaferle kazanacaktı.

WWE Efsanesi Dwayne “The Rock” Johnson’ın en büyük kızı Ava, Hail ile ringde biraz zaman geçirdi, ancak performansı en unutulmaz olanıydı. Maçın sonuna doğru Ava, Hail’i kirli bir vuruşla yendi ve o kadar. Maç, Duke’un Chase U’yu çalıştırdığını gördü, ancak ardından takım arkadaşlarının kazanmasına yardımcı olmak için bir sapma yaptı.

21 yaşındaki Ava, NXT’nin 25 Ekim 2022 baskısında The Schism’e katıldığından beri mikrofondaki çalışmalarıyla etkiliyor. Bu onun ilk maçıyken, 9 Temmuz 2022’de Orlando’daki NXT canlı etkinliğinde ring içi promosyonla giriş yaptı. WWE, Şubat 2020’de Ava’nın Performans Merkezi’nde antrenman yaptığını duyurdu. Ardından Mayıs 2020’de WWE sözleşmesi imzaladığı açıklandı. Mayıs 2021’de The Great One’ın kızının, o yılın Ocak’tan Mayıs’a kadar olan bir dönemde çömelmede en gelişmiş gelişimsel yetenek olarak Performans Merkezinde nasıl ilerleme kaydettiği bildirildi. Eylül 2020’de üçüncü diz ameliyatımı oldum.

Aşağıda, Peter Rosenberg, David LaGreca ve diğerlerinin de yer aldığı Stand & Deliver Başlangıç ​​etkinliğinin tam ön izlemesi yer almaktadır:

Bizi izlemeye devam edin WrestlingHeadlines.com daha fazlası için.

Twitter’da Mark’ı takip edin @çalışan. Buraya tıklayarak bize herhangi bir haber, ipucu veya düzeltme gönderin.