Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aşıklar ve Dostlar Festivali’nde binlerce eğlence düşkünü çıkışa koşuyor ve birbirini eziyor

İnternette yayınlanan görüntülerde, Aşıklar ve Dostlar Festivali'nde bir silahlı saldırı haberinin ardından sokaklarda yürüyen binlerce hip-hop ve R&B hayranı görülüyordu.

Paniğe kapılmış hip-hop ve R&B hayranlarının, Cumartesi gecesi Las Vegas’taki Aşıklar ve Dostlar Festivali’nin çıkışlarına silah seslerinin duyulması üzerine koştukları bildirildi.

Kısa bir süre sonra, Las Vegas festival alanında bir “izgâhın” çevrimiçi olarak patlak verdiğine dair haberler, mekanın içindeki ekranların festival müdavimlerini yerlerinde durmaya çağırdığı için aceleyle ayrılmak için koştuklarını iddia eden insanlar ile birlikte patlak verdi. Haber 3 Las Vegas raporlar.

İnternette yayınlanan görüntülerde, binlerce insanın güvenliğe ulaşmak için sokaklarda yürürken dışarı çıkmaya çalıştıkları görüldü.

Büyükşehir Polisi olay yerini araştırırken, güvenlik personeli Cumartesi gecesi konserleri durdurmak zorunda kaldı.

onlar ki Sonunda festival alanındaki çekimlerle ilgili raporları “temelsiz” buldu ve kısa süre sonra sahne görevlisinin alınmasıyla konserlerin yeniden başlamasına izin verildi.

Las Vegas Şehri Polisinin dediği gibi TMZ: Akşam 10’dan kısa bir süre sonra, Hayranlık ve Dostlar Festivali’nin yapıldığı yerin yakınında silah sesleri duyuldu ve büyük bir grup katılımcı mekandan kaçtı.

“Şu anda, ateş etme kanıtı yok ve ilk raporun asılsız olduğu kabul edildi.”

Polis, üç kişinin hafif yaralı olarak yerel bir hastaneye götürüldüğünü ve “gösteri o zamandan beri devam etti” dedi.

Festival organizatörleri bunun bir “yanlış alarm” olduğunu onayladıktan sonra, “Yerel yetkililere hızlı yanıtları için teşekkür etmek istiyoruz” diye tweet attı.

İnternette yayınlanan görüntülerde, Aşıklar ve Dostlar Festivali’nde bir silahlı saldırı haberinin ardından sokaklarda yürüyen binlerce hip-hop ve R&B hayranı görülüyordu.

Bazıları internette çılgın bir koşuşturma içinde ezildiklerini iddia etti ve Metropolitan Polis Departmanı daha sonra üç kişinin hafif yaralarla hastaneye kaldırıldığını doğruladı.

Bazıları internette çılgın bir koşuşturma içinde ezildiklerini iddia etti ve Metropolitan Polis Departmanı daha sonra üç kişinin hafif yaralarla hastaneye kaldırıldığını doğruladı.

Bazı öfkeli festival müdavimleri, “güvenlik olayının” ardından Twitter’a giderek hayranlarının dışarı çıkmak için doğrudan sıraya girdiklerinde nasıl şiddet gördüklerini paylaştılar.

Bir kullanıcı şunları yazdı: “Gerçekten bu gece öleceğimi, insanlar tarafından ezileceğimi düşündüm ve birçok insanın hayatları için çığlık attığını ve ağladığını duydum.

“Aşıklar ve Dostlar Müzik Festivali buna değmezdi” diye devam etti. “Ömür boyu TSSB’den acı çekeceğim!”

Eileen Gravia da olaydan dolayı travma geçirdiğini belirterek, “Bir sürü insanın size yaklaştığını, diğer insanların ezildiğini, insanların ‘ateşçi’ diye bağırdığı için herkesin gözlerinde korku olduğunu görmek şimdiye kadar yaşadığım en korkunç şeylerden biri. Tecrübeli.”

Kia Felicia, müzik festivalinde “neredeyse ezilen” kişilerden biri olduğunu tweetledi, “Ve gösteriye devam etmelerine ve zarar görenlere hiç ilgi göstermemelerine sinir oldum.”

Bu arada Matt Galilea şunları yazdı: “Aşıklar ve Arkadaşlar bir düzineden fazla ayak altından ezildi ve birileri yönetmeni ‘söylentiler çıkarmaktan’ çıkardı ve 20 dakika sonra tekrar performans sergilemeye başladı ve bunun nasıl olduğunu açıklamama bile gerek yok. ** Bu.

Akon gibi sanatçıların yer aldığı Cumartesi gecesi müzik festivaline binlerce hip-hop ve R&B hayranı katıldı

Akon gibi sanatçıların yer aldığı Cumartesi gecesi müzik festivaline binlerce hip-hop ve R&B hayranı katıldı

Ja Rule, çıkışlara doğru koşmaya başlamadan saatler önce, Las Vegas Festival Alanı'ndaki Aşıklar ve Dostlar Müzik Festivali'nde gün batımında performans sergiledi.

Ja Rule, çıkışlara doğru koşmaya başlamadan saatler önce, Las Vegas Festival Alanı’ndaki Aşıklar ve Dostlar Müzik Festivali’nde gün batımında performans sergiledi.

Metropolitan Polisi, çekim raporlarını bildirdikten kısa bir süre sonra

Metropolitan Polisi, çekim raporlarının “temelsiz” olduğunu belirledikten kısa bir süre sonra, Usher sahneye çıktı.

Hayranlar, yaşananlara öfkelerini ifade etmek için Twitter’a gitti

Lovers and Friend’s’deki olay, 5 Kasım’da Travis Scott’ın Astroworld performansında büyük bir kalabalık sırasında 10 konsercinin ‘basınçlı boğulma’ nedeniyle ölmesinden yaklaşık yedi ay sonra geldi.

Yaşları 9 ile 27 arasında değişen ölüler arasında 23 yaşındaki Rodolfo “Rudi” Pena; Jacob Eurnick, 20; Franco Patino, 21; Briana Rodriguez, 16; Danimarkalı Paige, 27; Axel Acosta, 21 yaşında; John Hilgert, 14 yaşında; Madison Dubisky, 23, Bharti Shahani, 22, Ezra Blount, 9.

READ  Ukraynalı aktris Oksana Shvets, Rus füze saldırısında hayatını kaybetti.

Yetkililer, olaydaki kalabalığın baskısının o kadar büyük olduğunu ve bunun kurbanların ciğerlerindeki tüm havayı hızla dışarı atarak, bir dakika içinde bayılmalarına ve kalp ve kalp gibi kritik organlar nedeniyle ölmelerine neden olduğu için öldüklerini söylediler. beyin oksijensiz kaldı.

Kazayla ilgili olarak artan kalabalığın arasında yüzlerce kişi yaralandı, 300 kişi olay yerinde tedavi edildi ve 25 kişi hastaneye kaldırıldı.

Sonrasında, Live Nation’ın organizatörü rapçi ve sahne konuğu Drake ile Houston’daki NRG Park ve Scoremore Holdings’e bağlı kişiler hakkında çeşitli davalar açıldı. Toplamda, rapçiye milyarlarca dolarlık dava açarlar.

Aralık ayında, Meclis Gözetim ve Reform Komitesi, müzik festivali organizatörü Live Nation hakkında bir soruşturma başlattığını ve şirketin başkanı ve CEO’su Michael Rapinoe’ya konserdeki rolü hakkında bilgi talep eden bir mektup gönderdiğini duyurdu.

Rapçi Travis Scott, Astroworld Müzik Festivali'nde sahne almaya devam ettikten sonra, yükselen izleyiciler yüzlerce yaralanmaya ve nihayetinde 10 ölüme yol açtığı için ateş altında kaldı.

Rapçi Travis Scott, Astroworld Müzik Festivali’nde sahne almaya devam ettikten sonra, yükselen izleyiciler yüzlerce yaralanmaya ve nihayetinde 10 ölüme yol açtığı için ateş altında kaldı.

İlk müdahale ekipleri, bayılanlara yardım etmek için kalabalığın arasından geçmek zorunda kaldı.

İlk müdahale ekipleri, bayılanlara yardım etmek için kalabalığın arasından geçmek zorunda kaldı.