Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Astros, Yankees Bullpen’den üç homer aldı, Justin Verlander’ın mücevherinin arkasına ALCS Game 1’i aldı

Astros, Yankees Bullpen'den üç homer aldı, Justin Verlander'ın mücevherinin arkasına ALCS Game 1'i aldı

bu Astrolar Üç sarma ev uzanır yankiler boğa güreşi ve Justin Verlander Houston, ALCS’nin 1. Oyununu 4-2 alırken Cy Young’ın formuna girdi.

Erken bir koşu değişiminden sonra, takımlar altıncı sıraya düştü ve bire berabere kaldı. Yankees menajeri Aaron Boone, sadık oyuncularla beşinci sırada zaten gergin bir ipte yürümüştü. Clark Schmidt Yeni başlayanlar için Pune’dan ayrıldıktan sonra kalabalıktan kaçmak için çifte oynayın Jameson Telon Astros ekibiyle üçüncü kez yüzleşmeye başlamak için. Schmidt’in altıncı sıraya geri dönmesine izin vermek çok fazla oldu. Yuli Gouriel Ve Chas McCormick Her bir enkaz, bir Astros liderliği oluşturmak için bağlanır.

Çaylak Astros kısa stoperi Jeremy PeñaHouston’ın 18 maçlık galibiyeti denizciler ALDS’de – 7’sinde Gökdelen Homer’a başka bir koşu eklendi Frankie Montas – ALCS listesine eklenen Yankees anlaşması için son tarih ekleyin ve yapılacaklar listesini kullanın.

o Anthony Rizzo Homer, Yankees’in sekizinci sırada geri dönüşünü kızdırmakla tehdit etti, ancak Houston teknik direktörü Dusty Baker daha yakın olmasını istedi Ryan Presleyralliyi ezen ve dört gol atan oyuncu.

Astros – sinyal çalma skandalı sonrasında neden oldukları tüm kargaşaya rağmen – arka arkaya altıncı sezon için ALCS’ye geldi. Bu yarışta üçüncü kez Yankees ile eşleşiyorlar. İlk iki kez, Houston kazandı – Yankees taraftarlarını çok üzdü. Büyük ölçüde, Yankees’in sakatlık çeken takımının derinliği ile birlikte vuruş derinlikleri azaldığı için, tekrar zirvede görünmeleri tercih ediliyor.

Houston’ın ilk maçta fazla derinliğe ihtiyacı yoktu. Verlander, AL Cy Young’ı kazanması muhtemel olan 39 yaşındaki as, tek top koşularının altı vuruşuyla Seattle’a karşı sert bir başlangıç ​​yapmadan. Sezon sonrası sekizinci kariyerinde çift vuruşla yeni bir MLB rekoru kırarak 11’e vurdu ve sadece üç vuruşa izin verdi. Birinin erken çalışmasına izin verdikten sonra Verlander’ın gerçek zamanlı olarak kendi yolunu bulduğunu neredeyse görebilirsiniz. Özellikle kavisli topu maç ilerledikçe daha keskin görünüyordu.

READ  Barcelona ve Athletic Bilbao, La Liga: Final skoru 4-0, Barcelona'nın Camp Nou'da kolay zafere yolculuğu

Toplamda, Yankees 17 kez vurdu, Astros’a sadece iki kez vurdu. MLB.com’dan Sarah Lange, bunun sezon sonrası tarihindeki en büyük fark olduğunu bildirdi.

Astros bir kez daha 2. Oyunda kağıdı sallama avantajına sahip olacak. Yankees’in Başlangıcı. Louis Severino Çoğu, 2022’de sağlığına ve güçlü sonuçlara geri döndü, 19 başlangıçta 3.19 ERA. Ama diğer tarafta, Framber Valdez Beyzbolda en güvenilir silahlardan biri haline geldi – 200’den fazla koşuda 2.82 ERA kaydetti.

Bu oyun TBS’de Perşembe günü saat 19:37 ET’de ayarlanmıştır.

Ana Ekim olaylarını takip etmeniz mi gerekiyor? Seni korudum.