Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Attila Simsit, Providentials’ta South Bank’a Genel Müdür olarak atandı

adilla simsit

Grace Bay Tatil KöyleriTurks ve Caicos Adaları’ndaki en iyi lüks otellerin ve markalı rezidansların butik geliştiricisi ve işletmecisi olarak, Attila Simsit’in Genel Müdür olarak atandığını duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Güney bankaAdanın en yeni rezidans lüks tesisi ve mega yat marinası, 2023’ün sonlarında açılması planlanan Long Bay’de 31 dönümlük sakin bir sahilde yer almaktadır. rüzgara doğruTurks ve Caicos Adaları’ndaki özel konut ve tatil beldesi topluluklarının geliştiricisi, benzeri görülmemiş yeni gelişme, dört benzersiz çağdaş mahalleye ve South Shore Marina’ya erişime sahip olacak. Otelcilik sektöründe yaklaşık 30 yıllık deneyime sahip olan Simcit, South Bank’ın ön açılışına nezaret edecek.

Kanada, British Columbia’da doğan Simsit, Adana Çukurova Üniversitesi’nden konaklama işletmeciliği alanında lisans derecesi aldı ve kariyerine lüks seyahat sektöründe Crystal Cruises ile başladı. Cimsit, Vancouver Adası’ndaki Tigh-Na-Mara Resort ve Aviawest Resorts’ta yiyecek ve içecek rollerine hizmet vererek konaklama uzmanlığını genişletti. Britanya Kolumbiyası’ndaki Qualicum Beach Inn’de Genel Müdür olarak ilk görevini üstlenmeden önce The St. Regis İstanbul’un ön açılışını yönetti. 2018 yılında Simsit, Özel Bahçe Müdürü ve ardından Misafir Deneyimleri Direktörü olarak COMO Parrot Cay’e katılmak için Turks ve Caicos Adaları’na taşındı. Simsit boş zamanlarında uluslararası seyahatler yaparak su sporları ve bisiklete binmeyi seviyor.

South Bank, 2023’ün sonlarında açılacak olan ilk fazıyla, kendi kişiliklerine sahip dört düşük yoğunluklu mahallede bir ila yedi yatak odalı sahil konutları sunacak. Dünyaca ünlü mimar ve tasarımcı Piero Lissoni. Sahil villalarından kendi özel rıhtıma sahip kayıkhanelere kadar uzanan South Bank evleri, modern ve sofistike bir Karayip estetiği yayıyor ve nefes kesen sahil manzaraları ve doğal tasarım öğeleriyle kesintisiz iç/dış mekan yaşamını teşvik ediyor. South Bank, sahiplerine sonsuz bir tatil yaşam tarzı ve tam hizmet verilen bir yat konsiyerj ve yat limanı da dahil olmak üzere değişen tesislere erişim sunacak; sakin, türünün tek örneği bir yüzme havuzu; ateş çukuru salonu bulunan açık havuzlar; Beyaz kumlu şık bir plaj; Kaliteli yemek işletmeleri; ve lagüne ve doğal dinlenme adalarına bakan bir spa ve canlandırıcı fitness merkezi.

READ  Turks ve Caicos Spor Otoritesi ada çapında yaz kampları için kayıtları açtı - Magnet Media
Genel Müdürlük, Turks ve Caicos Adaları