Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Austin Butler, ‘Elvis’ fragmanında King’e dönüşüyor

WATCH: Austin Butler transforms into the King in ‘Elvis’ trailer

Tom Hanks ve Olivia DeJonge de filmin bir parçası

Manila, Filipinler Warner Bros yayınladı. 18 Şubat Cuma günü, biyografik müzikal dramasının ilk fragmanı yayınlandı. Elvis Hayranlara ilk kez Austin Butler’ın rock’n roll’un kralı rolüne adım atmasını sağlamak.

Oscar adayı yönetmen Baz Luhrmann’ın yönettiği (Moulin Rouge, Muhteşem Gatsby), Elvis Gizemli menajeri Albay Tom Parker (Tom Hanks tarafından canlandırılıyor) ile olan karmaşık ilişkisi ve Priscilla Presley’in (Olivia Dejong) etkisiyle bir rock yıldızı efsanesinin yaşamını ve müziğini takip ediyor.


Üç dakikalık videoda Presley’in Mississippi ve Tennessee’deki çocukluğu, müzikal etkileri, dramatik şöhret yükselişi ve dünya çapındaki şöhretinden sahneler yer alıyor. Butler’ın karakteri klipte, “Gerçekten kimliğe geri dönmem gerekiyor… Elimden geldiğince bu şeyden en iyi şekilde yararlanmam gerekiyor. Her şey bir anda bitebilir,” dedi.

Butler, Hanks ve Dejong’un yanında Elvis’in annesi Gladys rolünde Helen Thompson, Elvis’in babası Vernon rolünde Richard Roxburgh, Jerry Schilling rolünde Luke Prause, Dixie Luke rolünde Natasha Bassett, Hank Snow rolünde David Wenham ve B B King rolünde Kelvin Harrison Jr yer alıyor. , Scottie Moore rolünde Xavier Samuel ve Jimmy Rodgers Snow rolünde Cody Smit McPhee.

Dacre Montgomery, Leon Ford, Kate Mulvaney, Gareth Davis, Bones Howe, Charles Grounds, Josh McConville ve Adam Dunn da kadronun bir parçası.

Elvis 22 Haziran’da Filipin sinemalarında gösterime girmesi planlanıyor. – Rappler.com

READ  'Bakmak! Duvarlarda renkliyim!