Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Andrew Garfield, annesinin ölümünün onu ‘aşırı acı’ içinde bıraktığını söyledi

Yıkılmış: Andrew Garfield, annesinin ölümünün onu 'aşırı acı' içinde bıraktığını açıkladı ve bir süredir 'hiçbir şey' yapamadığını anlattı.

Andrew Garfield, annesinin ölümünün onu “aşırı acı” içinde bıraktığını açıkladı ve bir süredir “hiçbir şey” yapamadığını anlattı.

38 yaşındaki aktörün annesi, Tick, Tick…Boom’daki Oscar adayı rolünün çekimlerinden kısa bir süre önce 2019’da pankreas kanserinden öldü!

Kanal 4’te Jackie Long’a kaybının etkisini detaylandıran Andrew, özlemle bunun kendisini kaybolmuş ve yolunu şaşırmış hissettiğini söyledi ve ekledi: “Böyle bir kayıpla dünya yeniden düzenleniyor.”

Yıkılmış: Andrew Garfield, annesinin ölümünün onu ‘aşırı acı’ içinde bıraktığını açıkladı ve bir süredir ‘hiçbir şey’ yapamadığını anlattı.

“Bu çok zor, sanırım böyle bir kayıpla dünya yeniden düzenleniyor ve bu deneyimde benzersiz olmadığımı bildiğimi söylüyorum.

Çok garip çünkü bu olduğunda çok eşsiz hissettiriyor, eğer Tanrım gibi hissedersem, annesini kaybeden tek kişi benim, çünkü çok yalnız ve çok ince hissettiriyor.

Hassas bir azap gibi geldi ve bir süre istemedim, hiçbir şey yapamadım.

“Biraz kaybolmuştum ve dünya bir anlam ifade etmiyordu ve hala da öyle, çünkü onu çok özlüyorum ve umarım hiçbir zaman bir anlam ifade etmez çünkü onu her zaman özlemek isterim.”

Üzücü: Aktörün 38 yaşındaki annesi Lynne, Tick, Tick...Boom'daki Oscar adayı rolü için çekim yapmadan kısa bir süre önce 2019'da pankreas kanserinden öldü!  (2018'de Lynn ve baba Richard ile resimde)

Üzücü: Aktörün 38 yaşındaki annesi Lynne, Tick, Tick…Boom’daki Oscar adayı rolü için çekim yapmadan kısa bir süre önce 2019’da pankreas kanserinden öldü! (2018’de Lynn ve baba Richard ile resimde)

Andrew, Tick, Tick… ​​​​Boom’u canlandırdığı için büyük eleştiriler ve ödüller kazanıyordu. “Rent” bestecisi ve besteci Jonathan Larson, “Rent”in ilk ön gösteriminin sabahı aniden öldü.

Örümcek Adam rolüyle de tanınan film yıldızı, annesinin sinema kariyerinden “gurur duyduğunu” söylerken, annesinin günlük hayatta insanlara davranış biçiminden daha da mutlu olduğunu söyledi.

Şovda, “Başarılarımla gurur duyuyordu, ancak Sainsbury veya Asda’da bizi yiyecek için kontrol eden birini ele alma şeklimden çok daha fazla gurur duyuyordu, hayattaki küçük nezaketle ilgili biriydi. “

Annesinin onu her zaman nasıl etkilediğini açıklayarak şöyle devam etti: “Birine sinirleniyorsam, zor bir gün geçiriyorsam ve biri yanımdan geçerse ve bana kibar davrandıysa ve kaba davrandıysam, küçük bir el hissedeceğim. omzumda annemin eli olacak ve onun ‘Andrew’ dediğini duyacağım ve geri gelip özür dilerim diyeceğim bu biraz kabaydı.

“Umarım elini omzumdan böyle çekmez.”

Netflix izleyicileri, Andrew’un yeni müzikalde besteci Jonathan Larson’ı “şaşırtıcı” şekilde canlandırması karşısında şaşkına döndü.

Başrollerini Andrew ve Vanessa Hudgens’in paylaştığı film, besteci/oyun yazarı Jonathan’ın hayatının ilk günlerinde 30 yaşına girmekle mücadele ederken ve mücadele eden bir sanatçı olarak hayatın sert gerçekleriyle ilgili yarı otobiyografik bir hikaye.

The Loss: 'Biraz kaybolmuştum ve dünya bir anlam ifade etmiyordu, hala da var, çünkü onu çok özlüyorum, umarım hiçbir zaman bir anlam ifade etmez çünkü onu her zaman özlemek istiyorum' (Resim, 2006'da ailesiyle birlikte çekildi) )

The Loss: ‘Biraz kaybolmuştum ve dünya bir anlam ifade etmiyordu, hala da var, çünkü onu çok özlüyorum, umarım hiçbir zaman bir anlam ifade etmez çünkü onu her zaman özlemek istiyorum’ (Resim, 2006’da ailesiyle birlikte çekildi) )

New York’ta bir restoranda yıllarca çalışarak ve ısıtması bile olmayan küçük bir apartman dairesinde yaşayarak burayı besteci ve oyun yazarı yapmaya çalıştı.

Larson, 1996’da Broadway dışı RENT müzikalinin galasından bir gece önce 35 yaşında aort diseksiyonundan trajik bir şekilde öldü.

Gösteri, hayranların favorisi olarak geliyor,… BOOM! BAFTA listesi oluşturulamadı.

Andrew, Altın Küre ve En İyi Erkek Oyuncu dalında SAG adaylığı kazanmasına rağmen, bir kategoride sıralanmadı.

Ancak, 94. Akademi Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Film Kurgusu’na kalmış durumda.