Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Baker Mayfield dört seri oynuyor ve ayrılmadan önce bir gol atıyor

Baker Mayfield dört seri oynuyor ve ayrılmadan önce bir gol atıyor

Bu haftaki rapor, bilgisayar korsanının seçti Baker Mayfield 1. Hafta için oyun kurucu olarak, ancak Bucs’un duyurduğu bir şey, Mayfield’ın takımın iç saha açılışında Steelers’a karşı başlayacağı.

Mayfield’a takımın başlangıç ​​​​oyuncularının birçoğu katılmadı – Pittsburgh’a karşı Mike Evans, Chris Goodwin, Tristan Wervis ve Rashad White katılanlar arasındaydı ve yavaş bir başlangıç ​​​​yaptı. Takımın ilk sürüşü, Ke’Shawn Vaughn’un yaptığı üç sayılık turdan ve dördüncü sırayı almak için sıraya girdiklerinde çaylak guard Cody Mauch’un yaptığı yanlış starttan sonra sona erdi. İkinci sürüş, Mayfield’ın bazı tamamlamalar yaptığını ve penaltı vuruşu başka bir vuruşa yol açmadan önce yere indiğini gördü.

Üçüncü seri en verimli olanıydı. Mayfield, ilk düşüşler için geniş alıcılar David Moore ve Kylon Geiger’ı vurdu ve ardından üçüncü bir düşüşte son bölgenin arkasında altı yarda bir gol için altıncı turda Trey Palmer’ı buldu.

Defans oyuncusu Zyon McCollum tarafından yapılan bir müdahalenin ardından Mayfield, Geiger’ı 20 yarda kazanç için iyi bir pasla vurdu, ancak Vaughn’un dördüncü aşağı dönüştürme girişimi kısa sürede durduruldu. Bu, Mayfield’ın gecesinin sonuydu. Toplamda 63 yarda 9 üzerinden 8’di.

Kyle Trask’ın yerini aldı ve takımın ikinci sezon öncesi maçına başlayacak, ancak Mayfield Cuma günü zaten kaybettiği bildirilen bir iş şansını zedeleyecek hiçbir şey yapmadı.

READ  Clippers hakemi Kawhi Leonard (diz), Suns'a karşı 3. maçın dışında