Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Julio Teheran, Brewers’daki ilk çıkışına sağlam bir başlangıç ​​yaptı

Julio Teheran, Brewers’daki ilk çıkışına sağlam bir başlangıç ​​yaptı

Milwaukee — Menajer Craig Counsell, Brewers’ın Julio Teheran’ın Perşembe günü, bir sözleşme imzaladıktan sadece iki saat sonra Giants’a karşı sağ kolu olarak başlamasını o kadar da sıra dışı bulmadı.

Conseil, “Ticaret gibi bir şey,” diye omuz silkti. “Bence bu gece burada olan CC Sabathia bunu yaptı. Bence onu takas ettik ve buraya geldiği ilk gün kustu.”

Zaman uçup gidiyor, çünkü bu 15 yıl önceydi. MLB Komiseri Rob Manfred’in özel asistanı Sabathia, Brewers’ın Giants’a 5-0 mağlup olduğu iki yıldan fazla bir aradan sonra Tahran’ın spordaki en büyük sahneye ilham verici dönüşüne tanık olmak için Perşembe günü American Family Field’daydı.

Sakatlıklarla boğuşan bir ciroda bir delik açan Tahran, Devleri bir yürüyüş ve beş vuruşla dört vuruşta (tümü tekler) bir koşuda tutarken beş sağlam vuruş yaptı. Maç, final skorunun göründüğünden daha yakındı. LaMonte Wade Jr.’ın RBI single’ını temsil ediyordu. Beşinci vuruşta iki çıkışla, Giants sekizinci vuruşta dört tur için Tyson Miller’a dokunana kadar her iki takım için de tek koşu. Brewers, Giants’ın boğa güreşinde yalnızca dört vuruş kaydetti; Vuruşların 3 2/3’ü solak Brewer’ın Aşil topuğu tarafından yapıldı.

Tahran, Tigers ile 3 Nisan 2021’den bu yana ilk başlangıcında 85 atış yaptı ve saatte 91,7 mil hızla zirveye ulaştı. Bir omuz yaralanması, çoğu Braves ile geçirdiği mükemmel bir birinci lig kariyerini kesintiye uğrattı. Tahran’ın hala üst düzey bir oyuncu olarak kabul edildiği Eylül 2019’da altı vuruştan bu yana en çok beş vuruşu oldu. İki Ulusal Lig All-Star takımında çalışan yedi sezonluk bir görevde Tahran, her yıl 150 isteka zirveye ulaştı ve Atlanta için 3.64 ERA attı.

Conseil, Tahran’ın teslimatının Atlanta’dan hatırlayabildiğinden daha yakın olduğunu belirtti. Atlanta ile Tahran’a karşı 30 vuruş yapan eski bir koşucu olan Giants dış saha oyuncusu Michael Conforto da farklı görünümü fark etti.

Conforto, “Bölgeye daha fazla dört dikişli hızlı top atıyordu” dedi. “Hatırladığım kadarıyla, daha fazla platin vardı ve biraz daha fazla giriyordu. … İlk beş rauntta gerçekten iyi attı. Diğer yöne giden dört dikiş onun için biraz daha iyi çalışıyor gibiydi.”

Perşembe günkü gezi, Brewers’ın Açılış Günü kadrosunda yer almayan, ancak artık bir dizi acımasız yaralanmanın diğer tarafına geçmeye çalışan bir ekibin önemli kolları olan sağlam bir başlangıç ​​atıcıları serisini sürdürdü. Colin Rea ve Adrian Houser, Salı ve Çarşamba günleri Astros’a karşı arka arkaya kapalı galibiyetlerde 5/3 vuruşta golsüz top attılar ve Tahran bir fizik muayeneden geçti ve Milwaukee’nin Giants’a karşı seri açılışında aktifti.

Padres ile Küçükler Ligi anlaşmasından çekilerek günler önce serbest oyuncu oldu. Tahran, Triple-A El Paso için 5,62 ERA ile 4-2 oldu, son dört başlangıcında 3,74 ERA dahil.

Brewers genel menajeri Matt Arnold, El Paso’nun yüksek irtifa, vurucu dostu bir atıcı olarak ününe atıfta bulunarak, “Topu iyi atıyordu. Moonsue yapmak zor,” dedi, “Bir boşluğu doldurmak istiyorsanız, daha kötüsünü yap.” İki Kez All-Star Maçı.

“Sürekli arıyoruz. Özellikle terfi başladığında, onu almalısın. Ağrı kesici söz konusu olduğunda, ‘Bulabiliriz’ gibidir. Ama adam bulmak [start], bu zordur. Deney yapmayı seviyoruz. Ve onun harika bir adam olduğunu duyduk.”

“Bu, sürecin bir parçasıydı” dedi ve “karşılaştığım zorluğun bir parçasıydı.” “Bir noktada, önceki yıllarda yaptığım şeyi yapıyor olsaydım, geri döneceğimi biliyordum. Kendimle ve büyük liglere geri dönmek için yaptığım işle biraz gurur duyuyorum.”

Counsell, “Ne yaptığını biliyormuş gibi oynuyor, bu da beklediğimiz bir şeydi,” dedi.